Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Aktualności

 Nasz klub po przerwie wznawia treningi dla młodzieży!

Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy poniedziałek (13.07.2020).

O godzinie 15.00- dla klas 4-5 szkół podstawowych.

O godzinie 17.00- dla klas 6-8 szkół podstawowych.

Na treningach zostaną ustalone szczegóły oraz zostanie podanych więcej informacji.

Treningi dla wszystkich uczestników są darmowe!

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!


czytaj całość2020-07-10 13:47:33 autor: admin

 Od 1991 r. organizowane były corocznie w Rakszawie Turniej Memoriałowe mające na celu popularyzację piłki siatkowej, udział młodzieży i społeczeństwa w dużej imprezie sportowej oraz pamięć o zasługach Józefa Gondeli. W 2020 r. już 30 raz Hali Sportowej ZSTG rozegrane zostały turnieje siatkarskie o memoriał im.Józefa Gondeli. 

 

Statystyki zawodów głównych są następujące:

obrazek

czytaj całość2020-03-26 10:28:56 autor: admin

  Już po raz 30. rozegrane zostały w Hali ZSTG w Rakszawie „Turnieje Piłki Siatkowej    o memoriał im. Józefa Gondeli”. Święto siatkarskie trwało przez pięć dni z udziałem różnych zespołów, gości, kibiców.

                                                        

obrazek

czytaj całość2020-03-21 21:44:49 autor: admin

XXX MEMORIAŁU  im. JÓZEFA  GONDEL

Rakszawa  - dnia 1 marca 2020 r.(niedziela)

 Wyniki rozegranych meczy - 2 dzień Turnieju Głównego:

1.  KS CKFiS Bełżyce   -AKS Rzeszów              -0:2   (28:30, 18:25)

2.  SPS Pruchnik          -AZS UR Rzeszów        -2:1   (22:25, 25:21, 15:13)

3.  TKF Rakszawa  -KS CKFiS Bełżyce              -2:1   (25:18, 19:25, 16:14)

4.  AKS  Rzeszów        -SPS Pruchnik              -0:2   (21:25, 23:25)

5.  TKF Rakszawa        -AZS UR Rzeszów        -2:0   (26:24, 25:22)

        

  1. Kolejność końcowa drużyn męskich:  
  2. TKF  Rakszawa           -10 pkt.  8:2
  3. KS CKFiS Bełżyce        -6 pkt.  5:5  (+3)  
  4. SPS Pruchnik              -6 pkt.  5:5  ( -8)
  5. AZS UR Rzeszów         -4 pkt.  4:7             
  6. AKS Resovia Rz-ów     -4 pkt.  3:6

 

 III.  Zawodnicy wyróżnieni nagrodami indywidualnymi:

  1.  Rozgrywający:  Dawid Kania -TKF  Rakszawa
  2.  Przyjmujący: Marcin Romanik    -SPS Pruchnik
  3.  Libero: Nikodem Szytuła       -AKS Resovia Rzeszów
  4.  Atakujący: Tomasz Cisek         -TKF Rakszawa
  5.  Blokujący: Przemysław Kołodziej   -TKF Rakszawa
  6.  MVP Turnieju: Mateusz Motyl         -TKF  Rakszawa

 

Opracował: Jan Jabłoński -GOS                   Zdjęcia: Natalia Sroczyk                             

 

                                                          

obrazek

czytaj całość2020-03-01 21:06:05 autor: admin

XXX MEMORIAŁU  im. JÓZEFA  GONDELI

 Rakszawa  - dnia 29 lutego 2020 r.(sobota) - 1 dzień zawodów

  1. Zespoły biorące udział w turnieju
  2. AZS Uniwersytet Rzeszowski      -op. Wojciech Bajorek
  3. AKS Resovia Rzeszów                -op. Jacek Podpora
  4. KS CKFiR  Bełżyce                     -op. Piotr Potakiewicz
  5. SPS Pruchnik                              -op. Daniel Ciuba
  6. TKF ITS Anilana Rakszawa        -op. Piotr Sroczyk

Wyniki rozegranych meczy - 1 dzień Turnieju Głównego:

obrazek

czytaj całość2020-03-01 10:22:37 autor: admin

rozegranego w czasie XXX MEMORIAŁU  im. JÓZEFA  GONDELI

       Rakszawa  - dnia 28 lutego 2020 r. (piątek) godz. 15.00 -20.00

  1. Zespoły biorące udział w finałowym turnieju
  2. SAWA  TEAM
  3. ZSTG  RAKSZAWA
  4. POD ROZBRYKANYM  KUCYKIEM
  5. RACOVIA

Wyniki Końcowe:

obrazek

czytaj całość2020-02-29 12:15:25 autor: admin

   ZSTG  RAKSZAWA  - dnia 28 lutego 2020 r. 

   I.  Turniej   siatkówki dla dziewcząt - 4 zespoły „każdy z każdym”

    Sety grane na czas  - po 7 minut każdy

1. SP 1 R-wa  -SP Wydrze  -0:2      (  8:12,  8:11)

2. SP 2 R-wa  -SP 3 R-wa   -0:2      (  9:17,  9:20)

3. SP Wydrze -SP 2 R-wa   -2:0      ( 22: 6,16:12)

4. SP 3 R-wa  -SP 1 R-wa  -1:2      ( 7 :18, 15:12,  3:15)  

5. SP 1 R-wa  -SP 2 R-wa  -0:2      (14:15, 18:12)

6. SP 3 R-wa -SP Wydrze    `                                              

  1. Turniej siatkówki dla chłopców -4 zespoły „każdy z każdym”

Sety grane na czas - po 7 minut każdy

1. SP Wydrze -SP 1 R-wa    -0:2      (  6:16,  8:15)

2. SP 2 R-wa  -SP 3 R-wa   -2:0      (14: 9, 11:10)

3. SP Wydrze -SP 2 R-wa   -0:2      ( 6:11,   9:16)

4. SP 3 R-wa  -SP 1 R-wa   -0:2      ( 9:25, 13:25)

5. SP 1 R-wa  -SP 2 R-wa   -2:0      (12:11,  9:12, 14:4)

6. SP Wydrze -SP 3 R-wa    -0:2      (13:16 14:16)

III.  Tabele końcowe zawodów:

obrazek

czytaj całość2020-02-29 11:51:34 autor: admin

XXX MEMORIAŁU  im. JÓZEFA  GONDELI

Rakszawa  - dnia 27 lutego 2020 r. (czwartek)

Zespoły biorące udział w turnieju

Kobiety -  Open:

  1. TKF ITS  Rakszawa -op. Tadeusz  Sitek
  2. UKS Tęcza Żołynia  -op. Marta Hryniewska
  3. Anilana Rakszawa   -op. Małgorzata  Szostecka

Chłopcy - Szkoły Średnie :

  1.  II LO Łańcut                    -op.  Maciej Hatalski
  2.  ZSTG  Rakszawa              -op.  Paweł  Przybyło
  3.  ZS Nr 2 Łańcut                -op.  Jakub Słomski

II.  Turniej siatkarski dla chłopców i kobiet wyniki:

obrazek

czytaj całość2020-02-27 22:17:36 autor: admin

XXX  MEMORIAŁ  im. JÓZEFA  GONDELI

   ZSTG  RAKSZAWA  - dnia 26 lutego 2020 r. 

   I.  Turniej   siatkówki dla dziewcząt - 3 zespoły „każdy z każdym”

1. SP 2 R-wa  -SP 3 R-wa  -2:0      (25:19, 25:20)

2. SP 3 R-wa  -SP 1 R-wa  -2:1      ( 9 :25, 25:20, 17:15) 

3. SP 1 R-wa  -SP 2 R-wa  -2:1      (25:11, 17:25, 15:13)                         

  1. Turniej siatkówki dla chłopców -4 zespoły „każdy z każdym”

1. SP Wydrze -SP 1 R-wa  -0:2      (22:25, 17:25)

2. SP 2 R-wa  -SP 3 R-wa  -2:1      (16:25, 25:19,16:14)

3. SP Wydrze -SP 2 R-wa  -0:2      (23:25, 20:25)

4. SP 3 R-wa  -SP 1 R-wa  -0:2      (  8:25, 12:25)

5. SP 1 R-wa  -SP 2 R-wa  -2:0      (25:20, 25:21)

6. SP Wydrze -SP 3 R-wa   -2:0      (25:22, 25:22)

            III.  Tabele końcowe zawodów:

obrazek

czytaj całość2020-02-27 11:27:58 autor: admin

W dniu 23.02.2020r. została rozegrana ostatnia kolejka RLS w sezonie 2019/20 oto uzyskane wyniki oraz ostateczna tabela.

SAWA TEAM – JUNIOR 2:1 (25:21,21:25,15:8)

ZOZOLE – SMOCZE JAJA 2:1 (19:25,26:24,16:14)

ZSTG RAKSZAWA – POD ROZBRYKANYM KUCYKIEM 0:2 (20:25,20:25)

RACOVIA – STREET WARRIORS 2:1 (14:25,27:25,15:10)

 Aktualna Tabela:


czytaj całość2020-02-24 10:20:10 autor: admin
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających