Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

III liga męska

Wyjazdowe spotkanie z Adamówką Anilana przegrała 0:3 w setach 25:27, 23:25, 20:25

czytaj całość2019-02-09 20:29:29 autor: admin

Anilana w 13 kolejce gościła lidera rozgrywek III ligi mężczyzn  Wisłok Strzyżów.  Po bardzo dobrych  wygranych przez gospodarzy dwóch pierwszych setach  w następnych lepsi okazali się siatkarze Wisłoka wygrywając spotkanie. Licznie zgromadzeni kibice  mogli obejrzeć mecz stojący na wysokim poziomie w którym nasi siatkarze na pewno zasłużyli na 1 pkt.

TKF ITS Anilana Rakszawa – MKS Wisłok Strzyżów  2:3  w setach  25:19, 25:19 13:25, 22:25, 10:15.

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa : Cisek M, Winiarski G, Baran D, Drzazgowski M, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Cisek T, Panek S, Świątoniowski T, Motyl M, Krzyżak M (libero), Szydło M(libero)

Terener : Sroczyk P.

MKS Wisłok Strzyżów: Roszała M, Wasiadka K, Soja B, Iskrzycki P, Półzięć P, Teper E, Libucha J, Pamuła K, Marchwica K (libero),

Trener: Soja B.

obrazek

czytaj całość2019-02-02 21:05:41 autor: admin

III-ligowi siatkarze TKF-u  odnieśli trzecie zwycięstwo  w tym roku. Tym razem pokonali drużynę Czarnych  Oleszyce 3:1. Dzięki temu zwycięstwu awansowali w tabeli na 6 miejsce zachowując ciągle szanse awansu do „finałowej czwórki”.

TKF ITS Anilana Rakszawa -SSPS Czarni Oleszyce 3:1 (23:25, 25:14, 25:21, 25:20)

czytaj całość2019-01-21 14:47:46 autor: admin

Siatkarze Anilany utrzymali dobrą dyspozycję w tym roku wygrywając pewnie z Siarką Tarnobrzeg.

3:0 w setach 25:10, 25:18 25:15

KPS Siarka MOSiR  Tarnobrzeg : Hasiak R, Janeczko G, Szczepaniak K, Kozłowski T, Szymański P, Groszek P, Tomczyk P, Wrzosek K, Fornal P, Puchowski B (libero)

Trener: Szczepaniak K.

TKF ITS Anilana Rakszawa: Cisek M, Winiarski G, Baran D, Drzazgowski M, Kania D, Wilczek G, Skoczyalas K, Cisek T, Panek S, Świątoniowski T, Motyl M, Krzyżak P(libero), Szydło M (libero)

Trener: Sroczyk P.

obrazek

czytaj całość2019-01-19 19:35:26 autor: admin

W ostatnim tegorocznym meczu nasi siatkarze przegrali z UMKS Adamówka 1:3.

TKF ITS Anilana Rakszawa – UMKS Spartakus Adamówka  1:3 (19:25,25:13, 23:25,23:25)

TKF ITS Anilana Rakszawa : Cisek M, Winiarski G, Baran D, , Kania D, Wilczek G, Skoczylas K,  Ryzner Cz, Cisek T, Świątoniowski T, Motyl M,  Krzyżak M (libero), Cisek A (libero)

Trener: Sroczyk Piotr

UMKS Spartakus Adamówka: Popik S, Miłosz Ł, Nizio S, Polski R, Grasza A, Krawiec M, Sowa M, Pelc D, Drabik M, kubrak  N (Libero)

Trenerzy: Grasza A, Popik J.

Po pierwszej rundzie rozgrywek siatkarze TKF zajmują 7 miejsce w tabeli..

Aktualna Tabela:

obrazek

czytaj całość2018-12-15 20:09:22 autor: admin

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Rakszawie w meczu Anilany z MKS MOSIR  Jasło. Po prawie 2 godzinnym meczu z końcowego zwycięstwa cieszyli się goście z Jasła wygrywając 3:2. Mecz stał na wysokim poziomi i obfitował w długie i ciekawe akcje. Niestety naszym siatkarzom trochę brakowało szczęścia w końcówkach przegranych setów. Pomimo przegranej   siatkarze Anilany pokazali się z dobrej strony.

Za tydzień ostatni mecz w tym roku. Anilana podejmuje Spartakus Adamówka.

Zapraszamy do kibicowania.

TKF ITS Anilana Rakszawa – MKS MOSIR Jasło2:3 ( 25:22,23:25, 22:25, 25:23,  9:15)

TKF ITS Anilana Rakszawa : Cisek M, Winiarski G, Baran D, Drzazgowski M, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, , Ryzner Cz, Cisek T, Krzyżak M, Świątoniowski T, Motyl M, Szydło M (libero), Cisek A (libero)

MKS MOSIR Jasło; Procanin J, Soboń S, Bieszczad P, Gorczyca  M, Książkiewicz R, Dziwak J, Waśko K, Pirog K, Praszek B, Błażejowski A, Szydło K (libero), Ochomski R (libero)

Trener :Kilar B

obrazek

czytaj całość2018-12-08 21:03:26 autor: admin

Anilana w 7 kolejce  III  rozgrywek III ligi gościła siatkarzy AKS V LO Rzeszów. Po ciekawym  meczu    z wygranej cieszyli się młodzi siatkarze z AKS.

TKF ITS Anilana Rakszawa- AKS V LO Rzeszów 1:3 (18:25, 20:25, 25:19, 16:25)

Składy  drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa : Cisek M, Winiarski G, Baran D, Kania D, wilczek G, Rezner Cz, Cisk T, Krzyżak M, Panek S, Motyl M , Szydło M (Libero), Cisek A. (Libero)

Trener: Piotr Sroczyk

AKS V LO Rzeszów; Ogonowski Ł, Warzocha A, Haligowski M, Kwiatkowski  S, Ściurka M, Trąbka M, Giża P, Wojdan M, Szabat P (Libero), Kędzierski M (Libero)

Trener: Artur  Łoza

obrazek

czytaj całość2018-11-24 20:37:34 autor: admin

W meczu czwartej kolejki nasi siatkarze doznali pierwszej porażki w sezonie z drużyną MKS Wisłok Strzyżów. Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej gry z obu stron w którym nie brakowało efektownych wymian z obu stron siatki, dopiero końcowa faza seta zdecydowała o zwycięstwie naszych siatkarzy do 19. Niestety pozostałe trzy sety padły łupem gospodarzy, którzy wygrali całe spotkanie 3:1. Mecz stał na wysokim poziomie, było w nim dużo walki i mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Życzymy powodzenia naszym siatkarzom w następnych meczach.

MKS WISŁOK STRZYŻOW – TKF ITS ANIALAN RAKSZAWA 3:1 (19:25,25:23,25:17,25:22)

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa;

Kania D, Cisek T, Winiarski G, Skoczylas K, Wilczek G, Cisek M, Szydło M, Baran D, Drzazgowski M, Motyl M, Krzyżak M, Cisek A, Panek S.

Drużyna Juniorów TKF ITS Anilana Rakszawa przegrała po dobrej grze swój wyjazdowy mecz z drużyną AKS V LO Rzeszów 3:1  w setach (22:25, 25:13, 25:17, 25:19)

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa; Motyl M, Rezner C, Pliś B, Woś t, Panek Sz, Rejman P, Sroczyk J.(libero) oraz Dudek J, Sliż H.

czytaj całość2018-10-29 09:39:14 autor: admin/Sroczyk Piotr

W  trzeciej kolejce nasi siatkarze udali się na wyjazdowy  mecz do Oleszyc. Mecz rozpoczął się po myśli naszych siatkarzy, którzy wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, pewnie zwyciężając premierową odsłonę meczu. W drugim secie gospodarze zagrali bardzo dobrze
w obronie skrzętnie wykorzystując nasze błędy i drugi set padł łupem gospodarzy. Trzeci
i czwarty set to powrót do skutecznej gry naszego zespołu co zaowocowało zwycięstwem
w całym meczu za trzy punkty, dzięki temu zwycięstwu zajmujemy fotel lidera III Ligi. Następny mecz nasi siatkarze rozegrają na wyjeździe w Strzyżowie życzymy powodzenia.

SSPS Czarni Oleszyce – TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (18:25,25:18, 21:25,14:25)