Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

III liga męska

W sobotę 28-12-2013 r. w hali ZSTG w Rakszawie odbył   się  towarzyski turniej piłki siatkowej z udziałem drużyn : STS Klima Błażowa, UKS Kępa Mosir Dębica i TKF ITS Anilana Rakszawa.

obrazek

czytaj całość2013-12-28 21:35:05 autor: admin
  MOSiR Brzozovia Brzozów - TKF ITS Anilana Rakszawa

3:1 w setach

(25:23, 25:21, 20:25, 25:16)

czytaj całość2013-12-14 20:50:58 autor: admin

Anilana przegrała wyjazdowe spotkanie z MOiR Jasło 1:3 w setach(25:23, 17:25, 25:14, 25:17), natomiast II drużyna wygrała z AKS Resovia Rzeszów 3:1(25:20, 25:21, 17:25, 25:23)

czytaj całość2013-12-08 19:42:09 autor: admin

W tym sezonie wszystkie pojedynki w swojej hali Anilana rozstrzyga po 5 setach. Podobnie było i tym razem.  Niestety ze szczęśliwym finałem 3:2 dla gości LKS Głogovia Głogów.

obrazek

czytaj całość2013-11-30 22:15:44 autor: admin

W dzisiejszym spotkaniu Anilana przegrała z liderem rozgrywek  SST Lubcza Racławówka 1:3 w setach  18:25; 25:14; 21:25; 21:25

czytaj całość2013-11-23 21:15:03 autor: admin

Pomimo żywiołowego dopingu licznie zgromadzonych kibiców Anilana uległa w pięciosetowym spotkaniu drużynie Neobus Niebylec 2:3.

obrazek

czytaj całość2013-11-17 14:30:33 autor: admin

Po zacietym pięciosetowym spotkaniu Anilana odniosła zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu pokonując AZS UR Rzeszów.

obrazek

czytaj całość2013-11-10 11:00:36 autor: admin

Podziałem punktów zakończyło się derbowe spotkania TKF ITS Anilana Rakszawa – UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia. Po zaciętym spotkaniu Drużyna z Rakszawy mogła cieszyć się ze zwycięstwa 3:2.

obrazek

czytaj całość2013-10-26 22:02:19 autor: admin

Zwycięstwem 3:1 zakończył się wyjazd naszych siatkarzy do Sedziszowa Młp.

czytaj całość2013-10-20 18:47:05 autor: admin

Anilana wygrała 3:2 SSPS Czarnych Oleszyce. Było to pierwsze zwycięstwo drużyny w tym sezonie. Pierwsze dwa sety były bardzo udane dla Anilany.