Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka

Lider tabeli  SST Lubcza Racławówka wywozi z Rakszawy 3 pkt po zwycięstwie  3: 1z TKF ITS Anilana Rakszawa.

obrazek

czytaj całość2014-02-15 21:44:36 autor: admin

W wyjazdowym spotkaniu Anilana przegrała z drużyną  SMS NEOBUS Niebylec 3:0

czytaj całość2014-02-09 10:36:09 autor: admin

Po porażce w derbach z Żołynią Anilana zagrała dzisiaj brardzo dobre spotkanie pokonując studentów z Rzeszowa
TKF ITS Anilana Rakszawa - AZS UR Rzeszów  3-0

( 25-23,25-23,25-22)

czytaj całość2014-02-02 03:28:41 autor: admin

UKS Tęcza Żołynia zrewanżował się Anilanie za porażkę w pierwszej rundzie wygrywając po zaciętym spotkaniu.

UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia -TKF ITS Anilana Rakszawa 3:2

(25:15, 22:25, 25:20, 22:25, 15:10)

czytaj całość2014-01-25 20:21:37 autor: admin

TKF ITS Anilana  rozegrała dzisiaj chyba najlepsze spotkanie w swojej hali w tym sezonie. Po bardzo dobrym spotkaniu Anilana  zwyciężyła pewnie   UKS  Tęcza Sędziszów Młp  3:0.

obrazek

czytaj całość2014-01-18 20:47:29 autor: admin

Anilana  od zwycięstawa rozpoczyna III ligowe rozgrywki w 2014 r.

SSPS PBS Czrni Oleszyce - Anilana Rakszawa 1:3
(25:20 , 27:29, 23:25, 16;25)
obrazek

czytaj całość2014-01-11 17:32:27 autor: admin

W sobotę 28-12-2013 r. w hali ZSTG w Rakszawie odbył   się  towarzyski turniej piłki siatkowej z udziałem drużyn : STS Klima Błażowa, UKS Kępa Mosir Dębica i TKF ITS Anilana Rakszawa.

obrazek

czytaj całość2013-12-28 21:35:05 autor: admin
  MOSiR Brzozovia Brzozów - TKF ITS Anilana Rakszawa

3:1 w setach

(25:23, 25:21, 20:25, 25:16)

czytaj całość2013-12-14 20:50:58 autor: admin

Anilana przegrała wyjazdowe spotkanie z MOiR Jasło 1:3 w setach(25:23, 17:25, 25:14, 25:17), natomiast II drużyna wygrała z AKS Resovia Rzeszów 3:1(25:20, 25:21, 17:25, 25:23)

czytaj całość2013-12-08 19:42:09 autor: admin

W tym sezonie wszystkie pojedynki w swojej hali Anilana rozstrzyga po 5 setach. Podobnie było i tym razem.  Niestety ze szczęśliwym finałem 3:2 dla gości LKS Głogovia Głogów.