Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka

W dzisiejszym spotkaniu Anilana przegrała z liderem rozgrywek  SST Lubcza Racławówka 1:3 w setach  18:25; 25:14; 21:25; 21:25

czytaj całość2013-11-23 21:15:03 autor: admin

Pomimo żywiołowego dopingu licznie zgromadzonych kibiców Anilana uległa w pięciosetowym spotkaniu drużynie Neobus Niebylec 2:3.

obrazek

czytaj całość2013-11-17 14:30:33 autor: admin

Po zacietym pięciosetowym spotkaniu Anilana odniosła zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu pokonując AZS UR Rzeszów.

obrazek

czytaj całość2013-11-10 11:00:36 autor: admin

Podziałem punktów zakończyło się derbowe spotkania TKF ITS Anilana Rakszawa – UKS Tęcza Dom-Bud Żołynia. Po zaciętym spotkaniu Drużyna z Rakszawy mogła cieszyć się ze zwycięstwa 3:2.

obrazek

czytaj całość2013-10-26 22:02:19 autor: admin

Zwycięstwem 3:1 zakończył się wyjazd naszych siatkarzy do Sedziszowa Młp.

czytaj całość2013-10-20 18:47:05 autor: admin

Anilana wygrała 3:2 SSPS Czarnych Oleszyce. Było to pierwsze zwycięstwo drużyny w tym sezonie. Pierwsze dwa sety były bardzo udane dla Anilany.

obrazek

czytaj całość2013-10-12 22:25:14 autor: Monika Dec foto Alicja Dec

W spotkaniu inaugurujacym rozgrywki w III lidze  Anilana przegrała z drużyną MOSIR Brzozovia Brzozów 2: 3.

obrazek

czytaj całość2013-10-05 21:39:07 autor: admin

Siatkarskich kibiców w Rakszawie już wkrótce czekają nie lada emocje. Już w najbliższą sobotę walkę w czwartej lidze zaczyna drugi  zespół Anilany, która na wyjeździe zmierzy się z STS-em Klimą Błażowa. Pierwsza drużyna zainauguruje trzecią ligę w sobotę 5 października. Pierwszym rywalem rakszawskiego zespołu będzie MOSiR Brzozovia Brzozów. Mecz odbędzie się w Rakszawie i już dzisiaj zapraszamy na niego wszystkich sympatyków naszej drużyny.

czytaj całość2013-09-23 23:49:00 autor: Monika Dec

Już od 5 sierpnia zawodnicy Anilany rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

obrazek

czytaj całość2013-08-16 21:00:52 autor: Monika Dec, zdjęcia Alicja Dec

W ostatni weekend  KS Klima Błażowa zorganizował memoriał imienia Józefa Rewera – sympatyka sportu, a w szczególności piłki siatkowej. Oprócz gospodarza wzięły w nim udział dwa zespoły: drugoligowe KS Błękitni Ropczyce oraz TKF Anilana Rakszawa.

czytaj całość2013-04-28 23:23:48 autor: admin

Podstrona: pierwsza ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ostatnia
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających