Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka

W meczu czwartej kolejki nasi siatkarze doznali pierwszej porażki w sezonie z drużyną MKS Wisłok Strzyżów. Pierwszy set rozpoczął się od wyrównanej gry z obu stron w którym nie brakowało efektownych wymian z obu stron siatki, dopiero końcowa faza seta zdecydowała o zwycięstwie naszych siatkarzy do 19. Niestety pozostałe trzy sety padły łupem gospodarzy, którzy wygrali całe spotkanie 3:1. Mecz stał na wysokim poziomie, było w nim dużo walki i mógł się podobać zgromadzonej publiczności. Życzymy powodzenia naszym siatkarzom w następnych meczach.

MKS WISŁOK STRZYŻOW – TKF ITS ANIALAN RAKSZAWA 3:1 (19:25,25:23,25:17,25:22)

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa;

Kania D, Cisek T, Winiarski G, Skoczylas K, Wilczek G, Cisek M, Szydło M, Baran D, Drzazgowski M, Motyl M, Krzyżak M, Cisek A, Panek S.

Drużyna Juniorów TKF ITS Anilana Rakszawa przegrała po dobrej grze swój wyjazdowy mecz z drużyną AKS V LO Rzeszów 3:1  w setach (22:25, 25:13, 25:17, 25:19)

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa; Motyl M, Rezner C, Pliś B, Woś t, Panek Sz, Rejman P, Sroczyk J.(libero) oraz Dudek J, Sliż H.

czytaj całość2018-10-29 09:39:14 autor: admin/Sroczyk Piotr

W  trzeciej kolejce nasi siatkarze udali się na wyjazdowy  mecz do Oleszyc. Mecz rozpoczął się po myśli naszych siatkarzy, którzy wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, pewnie zwyciężając premierową odsłonę meczu. W drugim secie gospodarze zagrali bardzo dobrze
w obronie skrzętnie wykorzystując nasze błędy i drugi set padł łupem gospodarzy. Trzeci
i czwarty set to powrót do skutecznej gry naszego zespołu co zaowocowało zwycięstwem
w całym meczu za trzy punkty, dzięki temu zwycięstwu zajmujemy fotel lidera III Ligi. Następny mecz nasi siatkarze rozegrają na wyjeździe w Strzyżowie życzymy powodzenia.

SSPS Czarni Oleszyce – TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (18:25,25:18, 21:25,14:25)

Skład Anilany:

Kania D, Cisek T, Winiarski G, Skoczylas K, Wilczek G, Cisek M, Szydło M, Baran D, Motyl M, Drzazgowski M, Cisek A, Ryzner C, Panek S,

czytaj całość2018-10-21 20:32:00 autor: admin

Na ciężkim terenie w Tarnobrzegu nasi siatkarze wywalczyli cenne trzy punkty. Po wygraniu dwóch pierwszych setów, dobra gra zagrywką a także wysoki procent wykorzystania pierwszej akcji jak i kontr, dało prowadzenie naszej drużynie. W trzeciej odsłonie pojedynku w poczynania naszych siatkarzy wkradło się nieco nerwowości w polu zagrywki,
co skutkowało lepszą grą gospodarzy w polu ataku. Przysłowiową kropkę nad „i” postawili nasi siatkarze w czwartym secie wracając do skutecznej gry i wygrywając cały mecz 3:1 gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów na trzecioligowych parkietach.
Już w piątek 19.10. udajemy się na wyjazdowy mecz do Oleszyc miejmy nadziej, że także po trzy punkty.

KPS Siarka MOSiR Tarnobrzeg – TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (21:25, 20;25, 25;21, 22;25)

czytaj całość2018-10-14 10:16:12 autor: Piotr Sroczyk

W pierwszej kolejce siatkarze Anilany pewnie pokonali u siebie drużynę LKS  Głogovię Głogów Młp. 3:1 (25:19, 25:22, 21:25, 25:18). Pierwsza partia rozpoczęła się od znakomitej gry naszej drużyny w polu zagrywki a także  skuteczności w ataku, wypracowana przewaga pozwoliła na kontrolowanie przebiegu gry. W drugim secie to siatkarze Głogowi wywalczyli sobie kilkupunktową przewagę, ale nasi siatkarze w końcowej fazie seta zachowali więcej zimnej krwi i również drugi set padł łupem Anilany. Trzecia partia miała bardzo wyrównany przebieg o wygranym zdecydowała końcówka seta, lepiej zagrana przez drużynę gości. Czwarty set okazał się ostatnim w meczu w którym lepiej zaprezentowała się drużyna Anilany. Gratulujemy wygranej w następnej kolejce siatkarze udają się na wyjazdowy pojedynek do Tarnobrzega życzymy wygranej.

Skład drużyny: T. Cisek, G. Winiarski, M. Motyl, D. Kania, G. Wilczek, M. Cisek, M. Szydło – libero, D. Baran, C. Ryzner, T. Świątoniowski, M. Drzazgowski, A. Cisek, M. Krzyżak, S. Panek. Trener Piotr Sroczyk.

TKF ITS Anilana Rakszawa – LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (25:19, 25:22, 21:25, 25:18)

W debiucie  w lidze juniorów nasi młodzi siatkarze przegrali z drużyną z Ropczyc.

TKF ITS Anilana Rakszawa – KS Błękitni Ropczyce 0:3 (17:25, 21:25,16:25)

czytaj całość2018-10-07 18:45:52 autor: admin

W dniu 22.09.2018r w Hali ZSTG został rozegrany turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa TKF Rakszawa po bardzo emocjonujących i zaciętych meczach nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. Było to bardzo dobre przetarcie przed rozpoczynającym się 6 października sezonem 3 Ligi siatkówki.  Oto wyniki poszczególnych meczy:

obrazek

czytaj całość2018-09-23 10:21:23 autor: admin/Sroczyk Piotr

Na zakończenie  rozgrywek  III ligi siatkarze TKF-u występujący pod nazwą TKF ITS Anilana Rakszawa  pokonali  w wyjazdowym spotkaniu Sportur  Gminy  Łańcut 3:0 w setach 25:18,25:18,25:18 kończąc rozgrywki na 6 miejscu.

Nasza  drużyna bardzo dobrze prezentował się w zakończonym sezonie.  Przez cały czas rozgrywek utrzymywała  się w środku tabeli  mając niewielka stratę do lidera tabeli. Dopiero ostatnie mecze zadecydowały że zabrakło jej w finałowej czwórce.

Gratulujemy trenerowi i zawodnikom osiągniętego wyniku.

Skład drużyny w sezonie 2017/18:

Cisek M, Winiarski G, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Cisek T, Baran D, Cisek A, Świątoniowski T, Świątoniowski P, Motyl M, Boho  B, Babiarz P, Kawalec M, Szydło M, Krzyżak M, Cisek A .

Trener- Sroczyk Piotr

obrazek

czytaj całość2018-03-24 20:56:12 autor: admin

Zwycięstwem zakończyła rywalizację drużyna kobiet w III ligowych rozgrywkach.  W  debiucie w rozgrywkach III ligi  drużyna TKF-u zajęła IV miejsce.  Gratulujemy zawodniczkom i trenerom.

Drużyna TKF-u występująca pod nazwą TKF ITS Anilana Rakszawa występowała w składzie:  Kuras W, Rybińska A, Paluch R, Cisek K, Chmiel M, Panek P, Zawiło A, Cisek N, Tryniecka E, Szkodzińska G, Reizer A,  Krajewska J, Buszta M. (libero) , Pawlik J.(libero)

Trenerzy: Paweł Przybyło, Paweł Panek.

TKF ITS Anilana Rakszawa – LUKS Lider Kamień  3:0 w setach 25: 17, 25:15, 25:16

Męska drużyna TKF-u po zaciętym meczu przegrała z Głogovią  2:3 w setach 25:23, 22:25, 25:17, 16:25, 4:15.

W najbliższą sobotę na zakończenie III ligowych rozgrywek  w sezonie 2017/18  naszych siatkarzy czeka wyjazdowy  „derbowy” pojedynek z Sportur Gmina Łańcut.

obrazek

czytaj całość2018-03-18 09:05:55 autor: admin

Bardzo dobrze zaprezentowała sie III ligowa drużyna siatkarzy pokonując w wyjazdowym spotkaniu APGGO II LO Rzeszów. Zdobyte 3 pkt. powodują że nasza drużyna ma szansę na grę w finałowej czwórce.

APGGO II LO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 (17:25, 19:25, 25:18, 19:25)

czytaj całość2018-03-11 19:11:35 autor: admin

III liga Kobiet

KU AZS URz - TKF ITS Anilana Rakszawa 3:0 w setach 25:12, 25:18, 26:24

III liga mężczyzn

TKF ITS Anilana Rakszawa- SST Lubcza Raclawówka 1:3 w setach 25:21, 20:25, 22:25, 24:26

czytaj całość2018-03-04 10:30:55 autor: admin