Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka

Trudne zadanie czekało nasze męskie  drużyny w  sobotnich meczach. W III lidze do Rakszawy przyjechała   drużyna PZL Sędziszów  wystepująca w ub. sezonie  w II lidze, w której grającym trenerem jest znany z PLUS ligowych rozgrywek Tomasz Józefacki.  Pomimo dobrej i ambitnej gry  nasz zespół  przegrał  1:3.

Kadeci na swój ostatni mecz  w rozgrywkach udali się do Rzeszowa gdzie rozegrali spotkanie z liderem tabeli drużyną  AKS Rzeszów.  Spotkanie zakończyło się szybkim zwycięstwem  AKS-u.

Drużyna kadetów występująca pod nazwą ZSTG Rakszawa w debiucie w rozgrywkach wojewódzkich zajęła  VI  miejsce (na 10 drużyn).

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

obrazek

czytaj całość2018-02-17 20:54:50 autor: admin

Nasi siatkarze w III ligowych rozgrywkach bez straty seta pokonali KPS Siarkę-MOSiR Tarnobrzeg.

KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg -TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 (23:25, 20:25, 20:25)

czytaj całość2018-02-10 18:53:34 autor: admin

W sobotnich spotkaniach (27-01-2018 r) kadeci i seniorzy gościli niżej notowane w tabeli drużyny. Kadeci w pełnym składzie nie dali większych szans kolegom z Czudca. Podobnie postąpili III ligowi seniorzy  pokonując  w 50 min. drużynę z Radymna.

Kadeci:

ZSTG Rakszawa –  MUKS Olimp Czudec 3:0  w setach: 25:15, 25;11, 25;15

Skład ZSTG Rakszawa: Buszta D, Moty M, Kuraś M, Dudek J, Frączek S,  Pliś B, Sobuś J, Ryznar C, Buszta M. (Libero),  Noworol P. (Libero)

Trenerzy: Boho E, Dudek J.

III Liga:

TKF ITS Anilana Rakszawa – TKS Żagiel Radymno  3:0 w setach: 25:19, 25:19, 25:13

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa: Cisek M, Winiarski G, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Cisek T, Baran D, Cisek A, Świątoniowski T, Motyl M, Szydło M (libero), Krzyżak M (libero) .

Trener: Piotr Sroczyk

obrazek

czytaj całość2018-01-27 19:53:32 autor: admin

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasz męskie drużyny w wyjazdowych spotkaniach. Kadeci  i III-cio ligowcy pewnie pokonali swoich przeciwników 1:3.

Kadeci:

Debicka Akademia siatkówki Kępa - ZSTG Rakszawa 1:3 w setach 22:25, 14:25, 25:21, 19:25

III liga męska:

SSPS Czarni Oleszyce - TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 w setach 25:22, 19:25, 19:25, 21:25

czytaj całość2018-01-20 18:30:10 autor: admin

W sobotę 13-01-2018r. nasze drużyny rozgrywały wyjazdowe spotkania. Niestety 13-tka okazała sią pechowa bowiem wszystkie nasze ekipy solidarnie przegrały swoje mecze 1:3.

Kadeci : Karpaty Mosir Krosno - ZSTG Rakszawa 1: 3 w setach 21:25, 25:21, 25:21, 25:14

III liga kobiet: KS Feniks Radymno- TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 w setach 25:17, 13:25, 25:15, 25:15

III liga męska: AKS VLO Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa  1:3 w setach 26:24, 26:24, 16:25, 25:21

czytaj całość2018-01-13 18:21:22 autor: admin

W rozegranych w sobotę 6-01-2018 r spotkaniach nasze drużyny miały ciężką przeprawę. Po 5-ciu setowych spotkaniach ze zwycięstwa ciszyli sie nasi Kadeci. Męskiej drużynie nie udało sie zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie i ponownie musieli uznać wyższość drużyny z Adamówki.

Kadeci

UKS Dwójka Stalowa Wola -ZSTG Rakszawa - 2:3 w setach 25:20; 27:29; 27;25, 19;25; 11;15

III liga meska

UMKS Spartakus Adamówka -TKF ITS Anilana Rakszawa 3:2 w setach 16;25, 26;28, 25;19, 25;21, 15;11

czytaj całość2018-01-07 10:27:39 autor: admin

Bardzo dobrze zaprezentowały się męskie drużyny  TKF-u w ostatnich w 2017 r meczach.

Kadeci pewnie pokonali drużynę z Jasła.  W III lidze na zakończenie I rundy  doszło do derbowego spotkania z SPORTUREM  Gimna Łańcut.  Spotkanie zakończyło się  szybkim i pewnym  zwycięstwem Anilany .

Kadeci: ZSTG Rakszawa – UKS MOSIR Jasło 3:0 w setach : 25:10, 25:14, 25:20

Skład drużyny  ZSTG : Motyl M, Kuraś M, Dudek J, Woś T, Sroczyk M, Buszta M, Pliś B, Ryzner C, Gnyp J, Świątoniowski P, Sobuś J, Frączek Sz.(Libero), Noworol P. (libero)

Trener : Boho Eugeniusz

III Liga: TKF ITS Anilana Rakszawa – Sportur Gmina Łańcut 3:0 w setach: 25:20, 25:9, 25:20

Skład TKF ITS Anilana Rakszawa: Cisek M, Winiarski G, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Cisek T,Baran D  , Cisek A, Świątoniowski T, Motyl M, Szydło M (libero)Krzyżak M (libero),  .

Trenerzy: Piotr Sroczyk, Paweł Przybyło

obrazek

czytaj całość2017-12-16 19:52:31 autor: admin

W sobotę nasze drużyny walczyły o pkt-y w wyjazdowych  meczach. Bardzo dobrze zaprezentowały się III ligowe drużyny kobiet i mężczyzn   wygrywając pewnie swoje spotkania.  Mniej udany był daleki wyjazd drużyny kadetów która  przegrała swoje spotkanie  w Sanoku.

III liga mężczyzn

LKS Głogovia Głogów Młp.- TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 w setach  28:26, 22:25, 25:27, 21:25

czytaj całość2017-12-10 11:21:21 autor: admin

W sobotnie popołudnie sympatycy siatkówki mogli obejrzeć w hali ZSTG w akcji wszystkie  drużyny TKF-u. Najlepiej zaprezentowała się drużyna seniorów która pewnie pokonała drużynę  APPGO. Zdobyte 3 pkt pozwoliły Anilanie na umocnienie pozycji w środku tabeli. Nasze dziewczyny podejmowały zespół AZS URz. Pomimo bardzo dobrej i ambitnej postawyz końcowego  zwycięstwa cieszyły  się  rzeszowianki. Nasi najmłodsi siatkarze  w piątek cieszyli się z pokonania w zaległym spotkaniu  II drużyny AKS V LO Rzeszów. W sobotę musieli uznać wyższość drużyny z Ropczyc.

Szczegółowe wyniki:

obrazek

czytaj całość2017-12-03 10:45:54 autor: admin

Drużyna kadetów podejmowała lidera rozgrywek AKS V LO Rzeszów. Po wyrównanym i ciekawym meczu ze zwycięstwa cieszyła się drużyna gości.

ZSTG Rakszawa – AKS VLO Rzeszów 1:3 w setach 18:25,25:22, 23:25, 20:25

Skład drużyny  ZSTG : Motyl M, Kuraś M, Dudek J, Woś T, Sroczyk M, Buszta M, Pliś B, Ryzner C, Gnyp J, Świątoniowski P, Sobuś J, Frączak Sz.(Libero), Noworol P. (libero)

Trenerzy: Boho Eugeniusz,  Dudek Jacek.

III ligowa drużyna seniorów rozgrywała wyjazdowe spotkanie  w Racławówce. Po dobrym początku meczu i wygraniu 1 seta w następnych górą byli zawodnicy Racławówki wygrywając spotkanie 3:1.

SST Lubcza Racławówka –TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 w setach 19:25, 25:20, 25:18, 25:19