Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka

Po wygranym  Memoriale  liczyliśmy na sukces  w meczu z APGGO II LO Rzeszów.  Stawką meczu był pewny awans  do finałowej „4”. Niestety po słabym meczu   i przegranej 1:3 naszym siatkarzom pozostają jeszcze tylko  teoretyczne  sznse na grę finałowej czwórce. Za tydzień Anilana rozgrywa  w Racławówce ostatni mecz w sezonie zasadniczym  2016/2017.

TKF ITS Anilana Rakszawa – APGGO II LO Rzeszów 1:3 w setach 22:25, 25;24, 20:25, 12;25

Skład Anilany: Pudło M, Winiarski G, Cisek M, Kawalec M, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Boho B, Cisek T, Baran D, Świątoniowski T,  Świątoniowski P , Motyl M (L), Krzyżak P (L)

czytaj całość2017-02-24 00:06:10 autor: admin

Siatkarze Anilany  wygrali kolejny mecz pokonując w wyjazdowym spotkaniu Głogovię.

Głogovia Głogów Młp- TKF ITS Anilana R-wa 1:3 w setach 25:22, 22:25, 20:25, 15:25.

czytaj całość2017-02-18 22:44:01 autor: admin

TKF ITS Anilana Rakszawa- Wisłok Strzyżów 3:0 w setach 25:16,25:22, 25:18

czytaj całość2017-02-12 13:26:14 autor: admin

Siatkarze Anilany po zaciętym i trudnym meczu pokonali Żagiel Radymno.

Żagiel Radymno - Anilana Rakszwa 0:3 w setach 23:25, 21:25, 23:25

Skład Anilany:  Boho B, Winiarski G,Kania D, Cisek T, Świątoniowski M, Wilczek G, Szydło M (L) oraz Kawalec M,Baran D,Pudło M,Skoczylas K, Świątoniowski T, Krzyżak M (L) , Motyl M,

czytaj całość2017-02-04 22:34:38 autor: admin

Siatkarze Anilany przegrali z liderem rozgrywek III ligi zespołem Klima Błażowa  0:3.

w setach 20:25, 22:25, 23;25.

Skład Anilany :Pudło M, Ciesk M, Kania D, Wilczek G, Boho B, Cisek D, Baran D, Cisek Mat, Motyl M,Świątoniowski P. Szydło M.(L)

obrazek

czytaj całość2017-01-14 20:58:17 autor: admin

Od wyjazdowego zwycięstwa w 2017 roku rozpoczęli rozgrywki III ligi siatkarze Anilany. Po bardzo dobrej grze nasza drużyna pewnie pokonała zespół z Adamówki 3:0 rewanżując się za porażkę na własnym parkiecie w I rundzie rozgrywek.

Spartakus Adamówka - TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 w setach 20:25, 20:25, 20:25

Skład Anilany: Wilczek G, Świątoniowski P, Kania D, Baran D, Winiarski G, Boho B, Szydło M (L) oraz  Skoczylas K, Motyl M, Krzyżak M, Cisek Mat, Ryzner C (L)

czytaj całość2017-01-07 20:36:17 autor: admin

Anilana odniosła kolejne zwycięstwo pokonując pewnie młodych siatkarzy AKS Rzeszów  3:0 w setach 25:20, 26:24, 25:12

Skład Anilany: Pudło M, Winiarski G, Cisek T,  Kania D, Wilczek G, Skoczylas K,   Baran  D, Cisek Mat., Ryzner  C, Szydło M(L), Krzyżak  M (L)

obrazek

czytaj całość2016-12-17 20:07:09 autor: admin

Anilana w efektowny sposób „rozbiła” drużynę Czarnych  Oleszyce wygrywając  3:0 w setach  25:16, 25:11, 25:11

Skład Anilany: Pudło M, Winiarski G, Cisek M, Kawalec M, Kania D, Wilczek G, Skoczylas K, Boho B, Cisek T, Baran  D, Cisek Mat.,  Szydło M(L), Krzyżak  M (L)