W miejsce nieobecnych starszych kolegów ochoczo weszli na boisko młodzi adepci siatkarskiego rzemiosła, GIM-TKF – gimnazjalna sekcja siatkarska Towarzystwa Kultury Fizycznej w Rakszawie pod kierownictwem Bartosza Boho (mecz z 6 kolejki rozgrywek). Po gładkich dwóch setach, nasi zawodnicy zapisali na swoim koncie trzy oczka, by z marszu stanąć do rywalizacji w planowanym meczu nr 4 pierwszej kolejki rozgrywek RLS 2016/17.
I tu możemy śmiało poinformować o spektakularnym zwycięstwie GIM-TKF nad ubiegłorocznymi triumfatorami Rakszawskiej Ligi Siatkówki – RAKOVIĄ. Po za ciętych dwóch setach rakszawscy gimnazjaliści zdobyli kolejne 3 DUŻE PUNKTY.
Pozostałe mecze zakończyły się tie-breakami i podziałem punktów.
Wyniki 1 kolejki
- COPACABANA KOŚCIELNE – CHYBA TY 2:1 (25:21, 23:25, 16:14)
- VIAGRAPOWER – OLDBOYS 1:2 (18:25, 25:21, 13:15)
- ULKS MARATON GIEDLAROWA – ZSTG 2:0 (WALKOWER)
- ULKS MARATON GIEDLAROWA – GIM-TKF 0:2 (10:25, 13:25)
- mecz 6 kolejki
RACOVIA – GIM-TKF 0:2 (24:26, 24:26)
STREET WARRIORS – KLIMAT 1:2 (12:25, 25:22, 12:15)
Zapraszamy za tydzień 30.10.2016r na 2 kolejkę rozgrywek zgodnie z kalendarzem RLS
14.00 COPACABANA KOSCIELNE – OLDBOYS
15.00 ULKS MARATON GIEDLAROWA – KLIMAT
16.00 VIAGRAPOWER – GIM-TKF
17.00 CHYBA TY – ZSTG
18.00 RACOVIA – STREET WARRIORS
Składy drużyn RLS 2016/2017
I. Copacabana Kościelne (COP)
- Adrian Dec (kapitan)
- Maciej Fałda
- Michał Walawender
- Damian Chajec
- Maciej Kulka
- Przemek Sobkowicz
- Marek Janas
- Daniel Cisek
- Mateusz Poterek
- Mateusz Rogowski.
- Izabela Kochman
- Rafał Mierzwa
- Mateusz Drzazgowski
II. VIAGRAPOWER (VIA)
- Arkadiusz Zakielarz
- Radosła Wereminski
- Aleksander Leja
- Kamil Sroczyk
- Adrian Śliż
- Bartłomiej Sroczyk
- Damian Nowiński
- Marcin Szpunar
- Andrzej Sroczyk
III. ULKS Maraton (MAR)
Giedlarowa
- Kłos Bartek
- Baran Agnieszka
- Burda Piotr
- Ciryt Tomasz
- Kania michał
- Papak Mateusz
- Paul Patryk
- Śmiałek Jakub
- Tudryn Łukasz
- Tudryn Paweł
- Wraga Mateusz
IV. Racovia (RAC)
- Kamil Buszta
- Roman Buszta
- Tomasz Czechowicz
- Andrzej Czechowicz
- Jacek Dudek
- Maciej Walawender
- Radosław Ślimak
- Mariusz Kuca
- Arkadiusz Cisek
- Tomasz Winiarski
- Maciej Zakielarz
- Krzysztof Kus
V. Street Warriors (STR)
- Dec Jakub
- Dec Michał
- Decowski Dawid
- Maczuga Tomasz
- Mącik Kamil
- Decowski Mateusz
- Kuca Dawid
- Mierzwa Marcin
- Wilczek Bartosz
- Witek Marcin
- Sobkowicz Tomasz
VI. Klimat (KLI)
- Burda Janusz
- Burda Jerzy
- Przybyło Paweł
- Panek Paweł
- Panek Paulina
- Panek Konrad
- Babiarz Tomasz
- Dołęga Michał
- Niedbała Mirosław
- Grzesik Kamil
- Prucnal Krystian
- Waniowski Janusz
VII. GIM-TKF (GIM)
- Kuraś Marek
- Motyl Mateusz
- Ryzner Cezary
- Burda Filip
- Woś Tomasz
- Dudek Jakub
- Pliś Bartosz
- Frączek Szymon
VIII. ZSTG ( ZST)
IX. OLDBOYS (OLD)
- Boho Eugeniusz
- Kuraś Dariusz
- Dec Roman
- Wałczyk Wilhelm
- Wałczyk Michał
- Sroczyk Krzysztof
- Cisek Dariusz
- Walawender Witold
- Kuca Andrzej
- Tołpa Bolesław
- Chajec Bogdan
- Kulka Mieczysław
X. CHYBA TY (CHY)
- Krajewski Wojciech
- Nicpoń Łukasz
- Rogowski Łukasz
- Marcinek Sebastian
- Wilczek Paweł
- Krajewski Karol
- Radomski Arkadiusz
- Napieralski Tomasz
- Woś Marcin
- Krajewska Jadwiga
- Nicpoń Joanna
- Szydło Marcin