Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Pechowa porażka na inaugurację III ligi..
autor: admin
2013-10-05 21:39:07

W spotkaniu inaugurujacym rozgrywki w III lidze  Anilana przegrała z drużyną MOSIR Brzozovia Brzozów 2: 3.

Dzisiejsze spotkanie było bardzo zacięte  i dostarczyło zgromadzonej publiczności dużo emocji. W pierwszych dwóch setach Anilana popełniała dużo prostych błędów po których goście zdobywali punkty. Sytuacja zminiła się w secie 3 i 4 w których gospodarze zaczęli  popełniać mniej błędów oraz pewnie kończyć ataki. W secie 4 dominacja Anilany była   już na tyle duża, że gospodarze wygrali seta do 14. Wydawało się że przy takiej dyspozycji gospodarzy ostatni set będzie formalnością. Anilana przez cły  set utrzymwała prowadzenie aby w końcówce po dwóch prostych błędach przegrać seta i mecz. Anilana wystapiła w spotkaniu w odmłodzonym składzie  i osłabiona brakiem kluczowych zawodników B. Boho i T. Ciska co miało też wpływ na przebieg spotkania.  Spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie , w obu drużynach widać było brak zgrania co jest oczywiste na początku sezonu.  Anilana w dwóch setach pokazała że stać ją na dobrą grę na którą liczymy w następnych spotkaniach.

TEF ITS Anilana Rakszawa -MOSIR Brzozovia Brzozów 2:3

w setach 19:25, 22:25, 25:19, 25:14, 13 : 15

Składy drużyn:

TEF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Babiarz P, Kania D, wilczek G, Świątoniowski T, Szydło M, oraz Cisek M, Krzyżak M, Radomski A, Światoniowski P, Skoczylas K.

Mosir Brzozovia Brzozów ; Kędra P, Such P, Sobaś P, Podulka T, Jorasz D, Ryba K, Masoń Z, Zieliński P,Kędra D

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających