Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Pierwsze zwycięstwo Anilany w tym sezonie!
autor: Monika Dec foto Alicja Dec
2013-10-12 22:25:14

Anilana wygrała 3:2 SSPS Czarnych Oleszyce. Było to pierwsze zwycięstwo drużyny w tym sezonie. Pierwsze dwa sety były bardzo udane dla Anilany.

Zespół bezproblemowo pokonał rywala (pierwszy set 25:16; drugi 25:12). Niestety, w trzecim secie naszą drużynę dopadł kryzys i przegrała go 23:25. W czwartym secie również dominowała drużyna gości, jednak Anilana ambitnie podeszła do gry. Dobre chęci i zaangażowanie zespołu nie wystarczyły do wygrania seta i całego spotkania. Rakszawska drużyna przegrała czwartego seta 23:25. Tie – break był bardzo wyrównany. Obie drużyny walczyły niemalże punkt za punkt. Ostatecznie, zwycięstwo przypadło Anilanie, która wygrała cały mecz 3:2.
Pomimo, tego że, wygrana cieszy, a zaangażowanie zawodników napawa optymizmem to oglądając dzisiejszy mecz można mieć uczucie pewnego niedosytu. Po dwóch „koncertowo” zagranych setach drużyna przeżywała kryzys, który mógł się skończyć nawet przegraną spotkania. Należy docenić również postawę SSPS Czarnych Oleszyce, którzy po przegranych dwóch setach wrócili do gry i sprawili rakszawskiemu zespołowi trochę problemów. Jest to jednak początek sezonu i dopiero kolejne spotkania zweryfikują formę obu drużyn. Jeszcze wiele się może zdarzyć. Tym bardziej warto śledzić ligę!
TEF ITS Anilana Rakszawa –SSPS Czarni Oleszyce 3:2
w setach 25:16, 25:12, 23:25, 23:25,  15:13
Składy drużyn:
TEF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Babiarz P, Kania D, wilczek G, Sroczyk P, Szydło M (libero), Boho B, Świątoniowski T oraz Radomski A, Światoniowski P,
SSPS Czarni Oleszyce: Harasymowicz M, Czereba M, Wnęk Z, Sałek T, Gontarz M, Nieckarz M, Mazur Ł, Sałek D, Ozga A, Pracało T, Kurek G (libero)

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających