Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Zasłużone zwycięstwo
autor: admin
2014-01-18 20:47:29

TKF ITS Anilana  rozegrała dzisiaj chyba najlepsze spotkanie w swojej hali w tym sezonie. Po bardzo dobrym spotkaniu Anilana  zwyciężyła pewnie   UKS  Tęcza Sędziszów Młp  3:0.

Drużyna z Sędziszowa chciała się zrewanżować anilanie z porażkę w pierwszej rundzie 1:3. Dodatkowy „smaczek” spotkaniu dodawał fakt, że w drużynie z Sędziszowa  w podstawowym składzie występuje trzech zawodników którzy, w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy Anilany. Są to; Marek Samulewicz – libero, Marcin Bilski – przyjmujący i Michał Makowiec – środkowy.

Przebieg spotkania:

I set.

Anilana wyszła na boisko w składzie: D. Kania, B. Boho, G. Winiarski, T. Cisek, G. Wilczek, M. Pudło i M. Szydło.  Po wyrównanym początku seta Anilana uzyskuje kilkupunktowa przwagę prowadząc 7: 4, 11:7 , 18:12. Goście próbują jeszcze gonić wynik doprowadzają do stanu 20:17. Końcówka seta to dominacja gospodarzy którzy pewnie wygrywają seta do 21.

II. set.

Anilana rozpoczęła jak I set uzyskując przewagę 7:4, 15:10 , 17:12. Przestój gospodarzy wykorzystują goście którzy doprowadzają do wyrównania 19:19 i wychodzą na prowadzenie 20:19. W końcówce seta druzynę  Tęczy „rozstrzelał „ zagrywką  kapitan Anilany G. Winiarski doprowadzając do stanu 23:20. Seta pewnie wygrywa Anilana do 22.

III. set

Przebieg seta podobny jak dwa poprzednie. Prowadzenie gospodarzy 10:7. Wyrównanie  przez druzyne z Sędziszowa 10:10, 12:12. Od tego momentu gospodarze grają „jak natchnieni” prowadząc  17:12 po serii świetnych zagrywek M. Pudło, który w końcówce popisał się efektownymi atakami ze środka . Seta pewnie wygrywają gospodarze 25:20.

W całym spotkaniu drużyna gości tylko w środkowych fragmentach setów była równorzędnym przeciwnikiem dla dobrze dysponowanej drużyny Anilany. Kluczem do zwycięstwa była pewna i trudna zagrywka z którą goście nie mogli sobie poradzić. Drużyna gości zawiodła praktycznie we wszystkich elementach gry. Natomiast w drużynie Anilany wszyscy zawodnicy  zagrali na wysokim poziomie.

W drużynie Anilany po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się rozgrywający K. Kozłowski, który po wyleczonej kontuzji wraca do gry. Jest to duże wzmocnienie w kontekście czekających Anilanę spotkań.

TKF ITS Anilana Rakszawa – UKS Tęcza Sędziszów Młp.  3:0 w setach 25:21 25:22, 25:20.

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa: D. Kania, B. Boho, G. Winiarski, T. Cisek, G. Wilczek, M. Pudło , M. Szydło (libero), P. Babiarz, K. Kozłowski, M. Rogowski, T. Światoniowski, M. Krzyżak

UKS Tęcza Sędziszów Młp.: M. Hadala, T. Bochenek, P. wiktor, P. Rogóż, G. Rusin, M. Bilski, W. Rusin, P. Groszek, P. Polek, M. Makowiec, M. Samolewicz (libero)

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających