Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Lubcza -Anilana

Racławówka wygrywa w Rakszawie
autor: admin
2014-02-15 21:44:36

Lider tabeli  SST Lubcza Racławówka wywozi z Rakszawy 3 pkt po zwycięstwie  3: 1z TKF ITS Anilana Rakszawa.

Spotkanie  z liderem tabeli rozgrywek zawsze wywołuje emocje. Tak też było i tym razem. Gospodarze po ostatniej porażce przystąpili do meczu mocno zmobilizowani chcąc zatrzeć nie najlepsze wrażenie z ostatniego spotkania z Neobuseem Niebylec.

Przebieg spotkania:

1.Set

Goście rozpoczęli spotkanie od bardzo silnych zagrywek i dobrej gry blokiem. Szybko uzyskali przewagę doprowadzając do stanu 5:1. Dlasza część seta to wyrównana gra z 2 pkt. przwagą gości z Racławówki którzy prowadzili 10:8 , 17:13. Skuteczna zagrywka G. Winiarskiego, oraz dobra gra  Anilany pozwoliła doprowadzić do równowagi przy stanie 20:20. Niestety końcówka seta to fatalna gra gospodarzy którzy przegrywają seta do 21.

2.Set

Poczatek seta dla Anilany , która prowadziła 4: 2, 6: 4. Środek seta to bardzo wyrównana gra do stanu 16 :16. Od tego momentu gra już tylko drużyna z Racławówki,  która wygrywa pewnie seta do 20.

3.Set

Wyrównana gra do stanu 8:8. Od tego momentu Anilana zdobywa zdecydowaną przewagę prowadząc 13:18 , 17 :11. W zagrywce i w ataku ze środka „szleje” P. Babiarz. Pozostali zawodnicy Anilany również rozgrywają dobrą partię, która kończy się pewną wygraną 25:15 dla Anliany.

4.Set

Przebieg podobny do 1 seta. Szybkie prowadzenie  Racławówki 4: 0, 1: 6. Anilana zminiesza przewagę Racławówki do stanu 14;11 , 17:14 , 18: 17. Końcówka to dominacja drużyny gości którzy pewnie wygrywają seta do 22.

Lider tabeli SST Lubcza Racławówka pokazał że jego pozycja w tabeli nie jest przypadkiem. Racławówka zasłużyła na zwycięstwo prezentując solidna i wyrównaną grę we wszystkich elementach siatkówki. Anilana tylko w 3 secie pokazała się z dobrej strony. W przegranych setach  zawodnicy Anilany popełniali dużo prostych  nie wymuszonych błędów. Tyko w niektórych fragmentach setów nasi zawodnicy prezentowali porównywalny poziom z drużyną z Racławówki.

Mecz nie maił  większego znaczenia dla końcowych rozstrzygnięć w tabeli III ligi. Anilana już zapewniła sobie pobyt w przyszłym sezonie w III lidze. Drużyna z Racławówki o końcowy sukces musi walczyć w turniejach finałowych.

TKF ITS Anilana Rakszawa – SST Lubcza Racławówka 1:3

w setach 20:25,20:25, 25:15, 22:25

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Babiarz P, Kania D, Wilczek G, Boho B,  Szydło M. (libero) oraz: Cisek t, Rogowski M, Cisek M, Krzyżak M.

SST Lubcza Racławówka: Holobut M, Fedko P, Masłowski P, Kąkol S, Świst M, Kasprzyk G, Kazała M, Ziarnik M, Kuśmierz S, Niedzielski R Twaróg M (libero)