Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

I liga podkarpacka
Wygrana Anilany na koniec sezonu III ligi
autor: admin
2014-03-02 10:48:31

W ostatnim występie w sezonie 2013/2014 w III lidze Anilana pokonała 3:1 Mosir Jasło zapewniając sobie V miejsce w końcowej klasyfikacji.

Spotkanie z drużyną z Jasła bardzo dobrze rozpoczęła Anilana. Dwa pierwsze sety to dominacja naszej drużyny w każdym elemencie gry. Goście   na początku trzeciego  seta wypracowują  kilka punktów przewagi. Dalsza część przebiega pod kontrolą gości którzy pewnie wygrywają trzeciego seta do 19.  Czwarty set to twarda walka pkt za pkt. W końcówce gospodarze zachowali więcej „zimnej krwi” i wygrali seta do 26, oraz całe spotkanie za 3 pkt.
W drużynie Anilany na wyróżnienie z zasłużyli G. Winiarski i B. Boho,  którzy  bardzo dobrze zagrali w przyjęciu oraz zagrywce .
TKF ITS Anilana Rakszawa –MKS MOSiR Jasło  3:1

w setach 25:21, 25:15, 19:25, 27:25
Składy drużyn:
TKF ITS Anilana Rakszawa : Pudło M, Winiarski G, Cisek M, Babiarz P, Kania D, Świątoniowski T, Wilczek G, Boho B, Cisek T, Kozłowski K, Rogowski M, Szydło M.(libero)
MKS MOSiR Jasło  : Michalec M, Cynkiel J, Źrebiec D, Dedo B, Procanin J, Chielik D, Waśko K, Gliwa M, Szydło K.(libero)

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających