Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Porażka z Głogovią
autor: admin
2014-10-11 20:41:20

W pierwszym spotkaniu we własnej hali w sezonie 2014/2015 Anilana przegrała   z Głogovią 1:3

Przebieg meczu:

I.    Set.
 Wyrównana walka pkt za pkt z minimalną przewagą gospodarzy. Pewne zwycięstwo w secie do 23.
II.    Set
 Udanie rozpoczęli gości którzy szybko uzyskali 2 pkt. prowadzenie. Gospodarze doprowadzili do wyrównania 11:11 po czym gości  ponownie uzyskali kilku pkt. przewagę prowadząc 15:9 , 17:11, 14:20, 16;21. Od tego momentu gospodarze zaczęli skuteczny pościg doprowadzając do stanu 22 :23 . Niestety w końcówce zabrakło zimnej krwi i goście  mogli cieszyć się z wygranego seta 25:23  i doprowadzenia do stanu 1:1 w setach.
III.    Set.
Dobrze rozpoczęła Anilana prowadząc odpowiednio 4: 2, 6: 3. Środek seta to wyrównana gra do stanu 10:10. Od tego momentu Głogovia uzyskuje przewagę prowadząc 15:11, 20:13, 21:15 .wygrywając    seta 25:16.
IV.    Set.
Wyrównana gra do stanu 13:12 dla Głogovi.  W dalszej części seta gości uzyskali lekką przewagę prowadząc 15:12, 17:14, 20:15.   W końcówce Anilana zaczęła gonić wynik doprowadzając do stanu 22:20 dla Głogovi. Set pewnie wygrywa Głogovia do 21.

Spotkanie zasłużenie wygrywa Głogovia 3:1.
W drużynie gości na uwagę zasługuje występ Stanisława Pieczonki który w przeszłości grał w Plus Lidze w drużynie Asseco Resvia, o obecnie jest II trenerem żeńskiej drużyny Developers Rzeszów występującej w Orlen Lidze.
Jego udział w grze zdecydowanie poprawił jakość gry Głogovi  i w dużym stopniu przyczynił się do końcowego sukcesu.  Mogły podobać się jego serwisy i precyzyjne ataki.
Anilana jest w trakcie przebudowy drużyny. Drużyna straciła swoich atakujących , bowiem ze wzgledu na obowiazki zawodowe wyłaczony jest z gry P. Babiarz, a wczesniej drużynę opuścił Ciek T.  W dzisiejszym spotkaniu  wystąpiło  3 nowych zawodników którzy w poprzednim sezonie reprezentowali Dom-Bud Żołynia  są to Cieśla Grzegorz, Cisek Mateusz i Bardian Bartosz .  Są oni dużym wzmocnieniem naszej druzyny .  Mamy nadzieję że następne spotkania będą zwycięskie dla Anilany.

Składy drużyn:
TKF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Cisek M, Kania D, Świątoniowski T, Cieśla G, Krzyżak M,Sroczyk P, Bardian B, Cisek Mateusz.
LKS Głogovia Głogów Młp.  : Kalandyk K, Pieczonka St, Jęndrassek T, Madej M, Środa T, azała M, Mardon R, Dziadosz P, Lasota S, Gaweł M
TKF ITS Anilana Rakszawa - LKS Głogovia Głogów Młp  1:3   w setach 25:23, 23:25, 16:25, 21:25

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających