Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Piersza porażka Anilany
autor: Monika Dec
2012-10-13 21:04:49

Niestety w drugim spotkaniu sezonu 2012/2013  nasz zespól doznał  pierwszej porażki. Anilana rozpoczęła spotkanie w składzie: Rafał Koziarz, Grzegorz Wilczek, Piotr Babiarz, Marcin Ziarnik, Kamil Kozłowski, Michał Makowiec, Michał Bilski (libero)

I set

Pomimo wyrównanego początku seta w  wykonaniu obu drużyn ekipa gości szybko zdobyła przewagę nad drużyną Anilany. Przy stanie 5:10 dla Głogovi trener drużyny gospodarzy Paweł Przybyło poprosił o czas dla swojego zespołu.   Po krótkiej przerwie Anilana zaczęła odrabiać straty, jednak przeciwnik w dalszym ciągłu stawiał wysoką poprzeczkę i cały czas utrzymywał kilkupunktową przewagę. Niewiele pomogły zmiany. B. Boho zastąpił G Wilczka, G. Winiarski R. Koziarza  Ostatecznie pierwszy set zakończył się wygraną drużyny Głogovi (25:19).

II set

W składzie pozostał B. Boho. Początek drugiego seta należał do drużyny Anilany. Jednak goście szybko nadrobili stracone punkty i zdobyli kilkupunktową przewagę. Pomimo tego , że rakszawska drużyna dzielnie odrabiała straty goście długo nie oddali zasłużonej przewagi. Nie pomagała zmiana rozgrywającego, K. Kozłowskiego zastąpił D. Kania. Anilana wyrównała dopiero przy stanie 18:18. Jednak, końcówka II seta należała do drużyny z Głogowa , która go ostatecznie wygrała 25:22 i prowadziła w spotkaniu 2:0.

III set

Początek trzeciego seta był wyrównany. Obie drużyny walczyły „punkt za punkt”. Jednak , drużyna Głogovi szybko uzyskała kilkupunktową przewagę i to ona prowadziła grę. W połowie seta na boisko powróciła rozgrywający K. Kozłowski.  Drużyna Anilany dzielnie odrabiała punkty i doprowadziła do zaciętej końcówki. Ostatecznie rakszawski team musiał uznać wyższość gości , którzy wygrali trzeciego seta 25: 23 i całe spotkanie 3:0.