Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Ciężko wywalczone zwycięstwo w Dukli
autor: admin
2014-11-08 22:09:10

Siatkarze Anilany po trudnym spotkaniu wygrali z SKS MOSIR Dukla 3:2

Anilana dobrze rozpoczęła mecz pewnie wygrywając 1 seta. Niestety w nastepnych dwóch setach to gospodarze dominowali na parkiecie i mogli się cieszyć ze zwycięstw. Przegrany pechowo 3 set  zmotywował naszych zawodników, czego efektem była   dobra gra Anilany  w czwartym i poiątym secie i zwycięstwo w  spotkaniu . Cieszy zwycięstwo i kolejne zdobyte pkt.  które pozwalają na awans w tabeli rozgrywek.

SKS MOSiR Dukla  - TKF ITS Anilana Rakszawa  3:2 (21:25, 25:21, 32:30, 17:25, 14:16)

TKF ITS Anilana Rakszawa wystapiła w składzie : Pudło M, Winiarski G, Kania D, Świątoniowski T,  Wilczek G, Babiarz P. Szydło M (libero) oraz  Krzyżak M,Sroczyk P, Bardian B,  Cisek Marek.Cieśla G,