Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Przegrana z Tęczą Sędziszów Młp.
autor: admin
2014-11-29 21:39:54

Anilana po słabym spotkaniu uległa wyżej notowanemu zespołowi z Sędziszowa Młp. 0:3.

Spotkanie  należy to tych o których  siatkarze Anilany powinni jak najszybciej zapomnieć.  Mecz bez większej historii.     Pierwszy i drugi set to zdecydowane prowadzenie  Tęczy.    Trzeci set  dobrze rozpoczęła Anilana. Zmiana ustawienia zespołu , przestawienie M. Pudła ze środka na atak przyniosło dobre skutki. Niestety stan taki trwał tylko do stanu 10:8.  Końcówka seta należała do drużyny gości, którzy wygrali zasłużenie spotkanie 3:0.  Naszym siatkarzom mecz kompletnie nie wyszedł. Zawiodły wszystkie elementy  siatkarskiego rzemiosła. Przebłyski dobrej gry to trochę za mało aby  móc coś ugrać z wyżej notowanym przeciwnikiem.   Na uwagę zasługuje fakt , ze w drużynie Tęczy w meczowej „szóstce” występowało trzech byłych zawodników Anilany co pewnie dla gości było dodatkowym czynnikiem mobilizującym do wygranej. Za tydzień czeka Anilanę spotkanie  za przysłowiowe  „6 pkt” z sąsiadem w tabeli drużyną AZS UR Rzeszów w składzie której występuje dwóch byłych zawodników Anilany B. Boho i T. Cisek.Liczymy na szybką rehabilitację drużyny po dzisiejszej porażce

TKF ITS Anilana Rakszawa – UKS Tęcza Sędziszów Młp 0:3 ( 22:25, 19:25, 19:25)

TKF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Kania D, Świątoniowski T,  Wilczek G, oraz  Sroczyk P, Bardian B,  Cisek M. Cieśla G, Skoczylas K, Szydło M (libero) ,Krzyżak M(libero),

UKS Tęcza Sędziszów Młp: Kozłowski K, Bochenek T, Rusin W, Kowalik A, Rusin G, Bilski M, Mich M, Groszek P, Polek P, Ggandysa P, Makowiec M, Morawietz M (libero)

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających