Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka
TKF sezon 2015/2016

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Anilana -Czarni Oleszyce

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Udana inauguracja rozgrywek Anilany
autor: admin
2015-10-03 20:57:17

 Siatkarze Anilany udanie zainaugurowali nowy sezon rozgrywek III ligi wygrywając z Czarnymi Oleszyce 3:1.


Pierwszy mecz w roli gospodarza, Anilana rozegrała w hali Zespołu Szkół w Żołyni, gdzie  do końca roku 2015 ze względu na rement hali w Rakszawie  będzie rozgrywać mecze. Po ciekawym spotkaniu nasi siatkarze zainkasowali komplet 3 pkt. Goście przyjechali na spotkanie mocno wspierani przez swój fan klub, który w liczbie kilkunastu osób przybył do Żołyni. Można powiedzieć że na trybunach lepiej prezentowali się fani Czarnych Oleszyce , którzy zapewnili swoim ulubieńcom gorący doping. Natomiast, na boisku to nasi zawodnicy byli lepsi.  Mecz miał bardzo nierówny poziom, co jest uzasadnione faktem, że jest to pierwsze spotkanie o pkt. w nowym sezonie.

TKF ITS Anilana Rakszawa - SSPS PBS Czarni Oleszyce 3: 1 

w setach 22:25, 25:23, 25:23, 25:22

TKF ITS Anilana Rakszawa : Winiarski G, Cisek M, Babiarz P, Kania D, Świątoniowski T, Wilczek G, Skoczylas K, boho B, cisek M, Sowa M,  Krzyżak M (libero), Szydło M (libero)

SSPS PBS Czrni Oleszyce : Harasymowicz Z, Pytel K, Wnęk J, Jóźko P, Gontarz M, Nieckarz M, Maur Ł, Sałek T, Czereba M (libero)

Sędziowie: Bieniasz Anetta, Kapłon Leszek, Nobis Bernardetta ,

Obsługa tablicy pkt- Marek Kuraś

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających