Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

I liga podkarpacka
Pewne zwyciestwo w Brzozowie
autor: admin
2012-10-22 21:11:26

W zaległym spotkaniu III ligi  TKF ITS Anilana  wygrała 3: 1 z Brzozovia Brzozów.  Nasza drużyna zagrała na swoim poziomie i dominując w przekroju całego spotkania. Jedynie w trzecim secie  gospodarzom udało się  uzyskać kilkupunktową przewagę która wystarczyła  na zwycięstwo w secie.

Brzozovia Brzozów- TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 w setach 16:25, 26:28, 25:23, 17:25

TKF ITS Anilana Rakszawa wystąpiła w składzie : R. Koziarz,  P. Babiarz, M. Ziarnik, K. Makowiec, G. Winiarski, D. Kania, M. Bilski (libero) oraz B.  Boho, T Cisek G. Wilczek M Kozłowski,. M. Szydło

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających