Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Ciężko wywalczone zwycięstwo
autor: admin
2015-11-08 11:17:41

TKF ITS Anilana Rakszawa –TKS Żagiel Radymno 3:2

Anilana nie wykorzystała szansy na zdobycie 3 pkt  w starciu z beniaminkiem rozgrywek drużyną z Radymna i  po  5 – ciu setach musiała zadowolić się 2 pkt.

Anilana do spotkania przystępowała w roli zdecydowanego faworyta. Przemawiała za tym rola gospodarza , szeroka kadra i doświadczenie w grze w III lidze. Niestety pierwszy set szybko zweryfikował przedmeczowe oceny. Siatkarze z Radymna zdecydowanie prowadzili przez cały przebieg seta  pewnie wygrywając do 21. Dwa następne sety to odwrotność pierwszego. W drużynie z Radymna gra kompletnie się rozleciała. Anilana praktycznie bez większego wysiłku wygrała  pewnie set drugi  do 14 a trzeci do 15.  Początek seta  czwartego  potwierdzał dominację Anilany. Do stanu 11:6 pewnie prowadziła i wydawało się , że  spotkanie szybko się zakończy. Niestety od tego momentu siatkarze Żagala powrócili do lepszej gry i ostatecznie wygrali czwartego seta do 23.  Tie-break  przebiegał pod lekka przewagą Anilany która wygrała ostatecznie do 13.

Mecz nie zachwycił swoim poziomem. Pojawiło się dużo prostych błędów z obu stron. Goście bardzo chcieli  dobrze zagrać , niestety słaba dyspozycja w dzisiejszym dniu, niewystarczające umiejętnością indywidualne  nie pozwalały im na zbyt dużo. Anilana która     powinna to spotkanie szybko rozstrzygnąć na swoja korzyść męczyła się  prawie dwie godziny.  Jeżeli nasi siatkarze chcą liczyć się w rozgrywkach III ligi to najwyższa pora na  poprawę swojej gry w następnych spotkaniach.

TKF ITS Anilana Rakszawa –TKS Żagiel Radymno 3:2 w setach 21:25,25:14,25:13, 23:25, 15:13

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa: Winiarski G, Kania D, Boho B, Cisek T,  Babiarz P, Wilczek G, Krzyżak M (libero) oraz Świątoniowski T, Świątoniowski P, Cisek M, Sowa M, Skoczylas K, Cisek M , Szydło M.

TKS Żagiel Radymno: Pachowicz M, Osetek G, Młynarski M, Semelik M, Witko M, Jurczyński Ł, Rykowski B, Wilk R, Plich W (libero)

Sędziowie: Zięzio Maciej , Dudek Piotr, Tejchman Przemysław

Obsługa Tablicy pkt: Kuraś Marek

Widzów : 40 osób

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających