Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Pewna wygrana Anilany
autor: Minika Dec
2015-11-14 22:56:40

W sobotę 14 października w hali Zespołu Szkół w Żołyni odbył się mecz TKF Anilany Rakszawa z STS Klimą Błażowa. Spotkanie zakończyło się  wynikiem 3:0 dla rakszawskiej drużyny.

Pierwszy set był wyrównany. Obie drużyny walczyły „punkt za punkt”. Ostatecznie zwyciężyła go Anilana wygrywając 26 do 24. Drugi set również rozpoczął się od wyrównanej walki obu zespołów.  Jednak, końcówka należała do drużyny z Rakszawy, która zdobyła kilkupunktowe prowadzenie i pewnie wygrała drugiego seta 25 do 19. Przy stanie 23: 19 dla Rakszawy doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Zawodnik TKF Anilany Rakszawa Konrad Skoczylas doznał  kontuzji lewej ręki. Jest to duża strata dla zespołu, ponieważ prezentował on wysoką formę. Mamy nadzieję, że jak najszybciej wróci do zdrowia i na siatkarskie boisko! Kontuzja wymusiła ponad  półgodzinną przerwę w spotkaniu. Po wznowieniu gry Anilana zdobyła „zwycięskie” 2 punkty oraz pewnie wygrała trzeciego seta 25 do 20.
Można powiedzieć, że dzisiejsze spotkanie było dla rakszawskiej drużyny słodko – gorzkie. Z jednej strony bez większych problemów pokonała przeciwnika i pokazała dobrą, skuteczną grę. Z drugiej, straciła na jakiś czas wartościowego zawodnika. Mamy nadzieje, że pozostałe spotkania będą upływać w spokojniejszej atmosferze!

TKF ITS Anilana Rakszawa –STS Klima Błażowa  3:0 w setach 26:24,25:20,25:20,
Składy drużyn:
TKF ITS Anilana Rakszawa: Winiarski G, Kania D,Skoczylas Konrad  , Cisek T,  Babiarz P, Wilczek G,  Szydło M (libero) Świątoniowski T oraz,   Cisek M,  Motyl M.

STS Klima Błażowa: Urbanik B, Walus B, PEpek M, Karnas K, Chlebek P, Banaś P, leniart J, Wojdyło P, Piszcz B (libero)

Sędziowie:  Schöntag Piotr, Jarek Agnieszka, Biros Marek