Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Dobra Postawa Kadetów
autor: admin
2017-11-25 18:34:16

Drużyna kadetów podejmowała lidera rozgrywek AKS V LO Rzeszów. Po wyrównanym i ciekawym meczu ze zwycięstwa cieszyła się drużyna gości.

ZSTG Rakszawa – AKS VLO Rzeszów 1:3 w setach 18:25,25:22, 23:25, 20:25

Skład drużyny  ZSTG : Motyl M, Kuraś M, Dudek J, Woś T, Sroczyk M, Buszta M, Pliś B, Ryzner C, Gnyp J, Świątoniowski P, Sobuś J, Frączak Sz.(Libero), Noworol P. (libero)

Trenerzy: Boho Eugeniusz,  Dudek Jacek.

III ligowa drużyna seniorów rozgrywała wyjazdowe spotkanie  w Racławówce. Po dobrym początku meczu i wygraniu 1 seta w następnych górą byli zawodnicy Racławówki wygrywając spotkanie 3:1.

SST Lubcza Racławówka –TKF ITS Anilana Rakszawa 1:3 w setach 19:25, 25:20, 25:18, 25:19

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających