Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Wygrana drużyny kobiet na zakończenie III ligowych rozgrywek.
autor: admin
2018-03-18 09:05:55

Zwycięstwem zakończyła rywalizację drużyna kobiet w III ligowych rozgrywkach.  W  debiucie w rozgrywkach III ligi  drużyna TKF-u zajęła IV miejsce.  Gratulujemy zawodniczkom i trenerom.

Drużyna TKF-u występująca pod nazwą TKF ITS Anilana Rakszawa występowała w składzie:  Kuras W, Rybińska A, Paluch R, Cisek K, Chmiel M, Panek P, Zawiło A, Cisek N, Tryniecka E, Szkodzińska G, Reizer A,  Krajewska J, Buszta M. (libero) , Pawlik J.(libero)

Trenerzy: Paweł Przybyło, Paweł Panek.

TKF ITS Anilana Rakszawa – LUKS Lider Kamień  3:0 w setach 25: 17, 25:15, 25:16

Męska drużyna TKF-u po zaciętym meczu przegrała z Głogovią  2:3 w setach 25:23, 22:25, 25:17, 16:25, 4:15.

W najbliższą sobotę na zakończenie III ligowych rozgrywek  w sezonie 2017/18  naszych siatkarzy czeka wyjazdowy  „derbowy” pojedynek z Sportur Gmina Łańcut.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających