Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

I liga podkarpacka
Siatkarze rozpoczęli rozgrywki.
autor: admin
2018-10-07 18:45:52

W pierwszej kolejce siatkarze Anilany pewnie pokonali u siebie drużynę LKS  Głogovię Głogów Młp. 3:1 (25:19, 25:22, 21:25, 25:18). Pierwsza partia rozpoczęła się od znakomitej gry naszej drużyny w polu zagrywki a także  skuteczności w ataku, wypracowana przewaga pozwoliła na kontrolowanie przebiegu gry. W drugim secie to siatkarze Głogowi wywalczyli sobie kilkupunktową przewagę, ale nasi siatkarze w końcowej fazie seta zachowali więcej zimnej krwi i również drugi set padł łupem Anilany. Trzecia partia miała bardzo wyrównany przebieg o wygranym zdecydowała końcówka seta, lepiej zagrana przez drużynę gości. Czwarty set okazał się ostatnim w meczu w którym lepiej zaprezentowała się drużyna Anilany. Gratulujemy wygranej w następnej kolejce siatkarze udają się na wyjazdowy pojedynek do Tarnobrzega życzymy wygranej.

Skład drużyny: T. Cisek, G. Winiarski, M. Motyl, D. Kania, G. Wilczek, M. Cisek, M. Szydło – libero, D. Baran, C. Ryzner, T. Świątoniowski, M. Drzazgowski, A. Cisek, M. Krzyżak, S. Panek. Trener Piotr Sroczyk.

TKF ITS Anilana Rakszawa – LKS Głogovia Głogów Młp. 3:1 (25:19, 25:22, 21:25, 25:18)

W debiucie  w lidze juniorów nasi młodzi siatkarze przegrali z drużyną z Ropczyc.

TKF ITS Anilana Rakszawa – KS Błękitni Ropczyce 0:3 (17:25, 21:25,16:25)

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających