Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Kolejne zwycięstwo II drużyny
autor: admin
2013-10-06 23:00:09

W derbowym pojedynku Anilana 2 pokonała Sportur Łańcut 3:1

Tylko w pierwszym secie drużyna gości prowadziła wyrównana grę zakończoną zwycięstwem seta. W następnych setach przewaga gospodarzy była już wyraźna. Spotkanie zakończyło sie zdecydowana wygraną II drużyny Anilany.

Anilana II Rakszawa - Sportur Team Gmina Łańcut 3:1 (23:25, 25:18, 25:15, 25:23)

Skład TKF ITS Anilana II Rakszawa : Pudło M, Radomski A, Swiątoniowski P,  Skoczylas M, Cisek M, Swiatoniowski T, Krzyzak M (libero) oraz Kania D, Skoczylas K, Benedyk M.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających