Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Kadeci
Porażka na inaugurację IV ligi.
autor: admin
2012-09-30 20:29:21

TKF ITS Aailana II Rakszawa : UKS Tęcza sedziszów MŁp 1:3 w setach 25:22, 27:25, 25:13, 25:19

W inaguracyjnym spotkaniu grupy II IV ligi męskiej piłki siatkowej nasz drużyna przegrała spotkanie z UKS Tęcza Sędziszów Młp. 1:3.

Tylko w pierwszym i wygranym drugim secie nasza drużyna prerzentowała równorzędny poziom. Dwa ostatnie sety zostały przegrane po słabej  grze. W przekroju całego spotkania gospodarze mieli dużo wiekszą ochotę do gry i wiarę w zwyciestwo. W naszej drużynie trudno kogoś wyróżnić.  W nastepnej kolejce nasza drużyna pauzuje, będzie więc czas na spokojne trenowanie.