Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Pierwsze zwycięstwo II drużyny!
autor: Monika Dec
2012-10-14 20:03:29

Po raz pierwszy w tym sezonie nasza drużyna wystąpiła w roli gospodarza.  Goście nie postawili zbyt wysokiej poprzeczki w dzisiejszym meczu. Wszystkie sety miały podobny przebieg : w miarę wyrównana gra w pierwszej części setów ,i przewaga Rakszawskiej drużyny w drugiej części setów i trochę walki w końcówkach. Mecz nie stał na zbyt wysokim poziomie , jednak należy cieszyć się ze zwycięstwa i zdobytych punktów. Jedynym , godnym odnotowania zdarzeniem była kontuzja naszego zawodnika T. Świątoniowskiego , który w II secie przy stanie 15:8 doznał skręcenia prawej kostki.  Mamy nadzieje , że nie będzie to groźna kontuzja i zawodnik szybko wróci do gry , czego bardzo mu życzymy.

TKF ITS Anilana Rakszawa – TSSPS Bartoszcze Tarnobrzeg 3:0  w setach 25:21, 25:19, 25:23, czas meczu 64 min.