Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Wyjazdowe zwycięstwo II drużyny
autor: Monika Dec
2012-10-21 20:25:33

Zdjęcia Joanna Wilk

Ciężką przeprawę miała nasz druga drużyna w Dębicy. Musiała zmierzyć się nie tylko z drużyną Mosir-u Dębica lecz również z  bardzo liczną widownią żywiołowo  dopingującą  swoich zawodników. Po  ponad 2 godzinach walki udało się z trudnego terenu wywieźć 2 pkt. Mecz dla nas rozpoczął się bardzo dobrze. Zdecydowana przewaga w pierwszym i drugim secie uśpiła naszych zawodników. Kłopoty rozpoczęły się w trzecim secie, w którym Anilana praktycznie przestała grać, przegrywając set do 14. Czwarty set to powrót do dobrej gry . Niestety końcówka seta  po walce na przewagi  dała zwyciestwo gospodarzom którzy wygrali 28:26.  Ostatni set to  zdecydowana przewaga  Anilany zakończona pewnym zwycięstwem 15:12.

Zdaniem trenera Anilany E. Boho  mecz stał na dobrym poziomie.  Gospodarze zagrali bardzo dobrze w obronie. Natomiast nasza gra falowała. Cieszy wynik bo  naszym zawodnikom nie często zdarza się grać przy tak licznej widowni. W drużynie wyróżnili się M. Szydło i B. Boho.

TKF ITS Anilana Rakszawa 2- UKS KępaMOSIR DĘBICA3:2 w setach 25:16, 25:23, 14:25, 26:28, 15:12

TKF ITS Anilana Rakszawa wystąpiła w składzie: Boho B, Cisek M, Świątoniowski T, Świątoniowski P, Kania D , Cisek T , Szydło M (libero)oraz Krzyżak M, Rogowski M, Winiarski T.