Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Kadeci
Ciężko wywalczone zwycięstwo II zespołu Anilany!
autor: admin
2013-02-03 22:30:18

Do dzisiejszego meczu  Anilana II przystępowała w roli  faworyta. Wyższa pozycja w tabeli,  własna sala oraz  niepełny skład zespołu gości dawały nadzieje na pewne zwycięstwo.  Stwierdzenie ze siatkówka jest grą nieprzewidywalną  znalazło potwierdzenie w tym meczu. Pomimo prowadzenia gospodarzy w dwóch  pierwszych  w końcówka to drużyna gości  okazywała się lepszym zespołem i zwycięstwa  trafiały do  zespołu Luks Kamień.  Trzy ostatnie sety to już inna gra  naszego zespołu i pewne zwycięstwa w setach co pozwoliło się cieszyć końcowym zwycięstwem.  Naszą drużynę należy pochwalić za zaangażowanie i determinacje w grze, natomiast   pozostałe elementy gry wymagają jeszcze dopracowania.

TKF Anilana 2 Rakszawa – Luks lider Kamień 3:2 w setach 24:26, 21:25, 25:16, 25:16, 15:11

Skład TKF Anilana 2 Rakszawa : Radomski A, Cisek T, Cisek M, Rogowski M, Szydło M, Świątoniowski T, Krzyżak P (libero)  oraz Świątoniowski P, Kania D, Augustyn K, Skoczylas K, Benedyk J.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających