Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Memoriał im. J. Gondeli
MG-SP-2017-1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

MG-SP-2017-2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

I dzień zmagań memoriałowych za nami.
autor: admin
2017-02-18 10:42:04

W dniu 17-02-2017 r w ramach XXVII turnieju piłki siatkowej o Memoriał im. J. Gondeli rozegrano zawody szkół podstawowych z terenu Gminy Rakszawa. Turniej był równocześnie mistrzostwami gminy szkół podstawowych.

W rozgrywkach uzyskano wyniki.


Wyniki końcowe meczy podczas XXVII Memoriału im. Józefa Gondeli w kategorii SP  Mini Siatkowa Dziewcząt:

Udział wzięły reprezentacje:

  1. SP 1 Rakszawa                  -op. Janusz Krupczak
  2. SP 2 Rakszawa                  -op. Tomasz  Naróg
  3. SP 3 Rakszawa                  -op. Wiesław Wawrzaszek
  4. SP  Wydrze                        -op. Zbigniew Ożóg

Kolejność rozgrywania meczy:

 

          1. SP 2 R-wa        -SP 3 R-wa     Wynik:  1:2  (15:9, 8:15, 12:14)

         2.  SP 1 R-wa      -SP Wydrze      Wynik:  0:2  (12:15, 15:17)

         3.  SP 3 R-wa      -SP 1 R-wa       Wynik:  0:2  ( 3:15,  6:15)

          4.  SP Wydrze      -SP 2 R-wa     Wynik:  1:2  ( 7:15, 15:11, 7:10)

          5.  SP 3 R-wa      -SP Wydrze     Wynik:  0:2  ( 8:15, 11:15)

          6.  SP1 R-wa       -SP 2 R-wa      Wynik:  2:0  (15:10, 15:5 )

Kolejność końcowa w kategorii dziewcząt:

  1. SP  Wydrze                        5 pkt.         Sety - 5:2
  2. SP 1 Rakszawa                  5 pkt.         Sety - 5:3 
  3. SP 2 Rakszawa                  4 pkt.         Sety - 3:5
  4. SP 3 Rakszawa                  4 pkt.         Sety - 2:5

Zawodniczki wyróżnione dyplomami:

  1. Bujak Julia i Całka Karolina                -SP 1 Rakszawa
  2. Kukla Kamila i Haładyj Sara               -SP 2 Rakszawa
  3. Piwińska Nikola i Szewczyk Emilia    -SP 3 Rakszawa
  4. Panek Natalia                                       -SP Wydrze

 

Wyniki rozegranych  meczy podczas XXVII Memoriału im. Józefa Gondeli w kategorii SP Mini Siatkówka Chłopców

 

  1. SP 1 Rakszawa                  -op. Robert Babiarz
  2. SP 2 Rakszawa                  -op. Tomasz  Naróg
  3. SP 3 Rakszawa                  -op.  Wiesław Wawrzaszek
  4. SP Węgliska    `                 -op.  Tomasz Naróg
  5. SP Wydrze                         -op.  Zbigniew Ożóg

Kolejność rozegranych meczy:

  1. SP 2 R-wa         -SP Węgliska     Wynik:  2:0 (15:8, 15:8)        
  2. SP 1 R-wa         -SP Wydrze        Wynik:  2:0 (15:8, 15:8)
  3. SP 3 R-wa         -SP 2 R-wa        Wynik:   0:2 (13:15, 13:15)  
  4.  SP Węgliska     -SP 1 R-wa        Wynik:   0:2   (4:15, 10:15)
  5. SP 2 R-wa         -SP Wydrze        Wynik:  1:2  (5:15, 15:10, 8:10)
  6. SP Węgliska     -SP 3 R-wa         Wynik:  0:2  (8:15,  10 :15)
  7. SP 1 R-wa         -SP 3 R-wa        Wynik:  2:0  (15:4, 15:8)
  8. SP Węgliska      -SP Wydrze       Wynik:  0:2  (6:15, 9:15)
  9. SP 1 R-wa         -SP 2 R-wa         Wynik:  2:0  (15:6, 15:9)
  10.  SP Wydrze       -SP 3 R-wa         Wynik:  2:1  (15:7, 8:15, 10:4)

Wyniki końcowe w kategorii chłopców:

  1. SP 1 Rakszawa              8 pkt.   Sety - 8:0
  2. SP Wydrze                     7 pkt.  Sety - 6:4
  3. SP 2 Rakszawa              6 pkt.  Sety - 5:4
  4. SP 3 Rakszawa              5 pkt.  Sety - 3:6 
  5. SP Węgliska                  4 pkt.  Sety - 0:10

Zawodnicy wyróżnieni dyplomami:

  1. Noworol Patryk i Jakub Bolesławski   -SP 1 Rakszawa
  2. Jękot  Kamil                  -SP 2 Rakszawa
  3. Dec  Michał                   -SP 3 Rakszawa
  4. Całka Kamil Starszy     -SP Węgliska
  5. Guzy Maksymilian       -SP Wydrze

Opracował: Jan Jabłoński

 

sponsorzy, donators
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających