Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Memoriał im. J. Gondeli
MG-SG-2017-1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

MG-SG-2017-2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

II dzień XXVII Turnieju piłki siatkowej o memoriał im. Józefa Gondeli
autor: J. Jabłoński foto N. Sroczyk
2017-02-20 20:29:50

 

W drugim dniu  turnieju  odbyły się rozgrywki drużyn reprezentujących gimnazja.

Uzyskane wyniki;


        I.  Zespoły biorące udział w zawodach:

Dziewczęta:

  1. Gim. w Giedlarowej                    op. Andrzej Ciryt
  2. Gim. w Rakszawie                      op. Janusz Figiela
  3. Gim. w Żołyni                            op. Katarzyna Wróbel

      Chłopcy:

1.   Gim. w  Giedlarowej                   op.  Jacek  Jucha

2.   Gim.  w  Rakszawie                    op.  Janusz  Figiela

3.   Gim. w  Grodzisku Górnym       op.  Małgorzata  Górecka

 

III.  Wyniki Turnieju Siatkarskiego  dla dziewcząt i chłopców:

1- Dz.)  Rakszawa           -Giedlarowa        0 : 2  (14:25,16:25)

2-Ch.)   Rakszawa           -Grodzisko Grn.  2 : 0  (25: 8, 25:13)

3-Dz.)  Giedlarowa        -Żołynia               0 : 2 (14:25, 14:25)

4-Ch.)  Giedlarowa       -Grodzisko Grn.    0 : 2  (25:15, 25:15)

5-Dz.)   Żołynia             -Rakszawa           2 : 0  (25:16, 25:11)

6-Ch.)   Rakszawa        -Giedlarowa          2 : 0  (25:15, 25:12)

 

IV.  Kolejność końcowa drużyn:  

           Dziewczęta:                                               Chłopcy:   

  1. G. Żołynia           -4 pkt.   4:0      1. G. Rakszawa      -4 pkt. 4:0  
  2. G. Giedlarowa      -3 pkt.   2:2     2. G. Giedlarowa    -3 pkt. 2:2
  3. G. Rakszawa       -2 pkt.   0:4      3. G. Grodzisko      -2 pkt. 0:4

 

   VI. Zawodnicy  wyróżnieni : 

  1. Katarzyna Jakubek        -Gim. Giedlarowa
  2. Paulina Sroczyk            -Gim. Rakszawa
  3. Patrycja Jarosz              -Gim. Żołynia
  4. Kątnik Magdalena          -Gim. Żołynia      -najlepsza zawodniczka
  5. Marek  Kuraś                 -Gim. Rakszawa  -najlepszy zawodnik
  6. Filip Burda                    -Gim. Rakszawa  - podziękowanie za całokształt
  7. Bartosz Pliś                    -Gim. Rakszawa
  8. Mateusz  Papak             -Gim Giedlarowa
  9. Socha Marcin                 -Gim. Grodzisko Górne

 

Zawody przebiegły w sportowej i przyjacielskiej atmosferze ! 

 

      Opracował: Jan Jabłoński             Zdjęcia: Natalia Sroczyk

sponsorzy, donators
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających