Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Memoriał im. J. Gondeli
MG-SŚ-2017-1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

MG-SŚ-2017-2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

III dzień XXVII Turnieju piłki siatkowej o memoriał im. Józefa Gondeli
autor: J. Jabłoński
2017-02-21 20:18:59

W trzcim dniu turnieju rywalizowały drużyny reprezentujące szkoły średnie. W tej kategorii brała udział żeńska drużyna TKF-u.

Uzyskane wyniki:


  1. I.                  Zespoły biorące udział w turnieju:

             Dziewczęta:

  1. MKS  Łańcut                             -op. Bogdan  Dudek
  2. TKF  Rakszawa                         -op. Paweł Panek, Paweł Przybyło
  3. UKS Tęcza  Żołynia                  -op. Marta Hryniewska

                   Chłopcy:

  1.  II LO Łańcut                              -op.  Maciej Hatalski
  2.  ZSTG  Rakszawa                       -op.  Paweł  Przybyło
  3.  LO Żołynia                                 -op.  Grzegorz Hryniewski   

II.  Wyniki Turniej Siatkarski dla chłopców i dziewcząt:

1. ZSTG Rakszawa       -II LO Łańcut       -1 : 2 (18:25, 25:21,14:16)

2. TKF Rakszawa          - UKS Żołynia     -2 : 0 (25:17, 25:22)

3.  LO Żołynia              - II LO Łańcut      -1 : 2 (18:25, 25:20, 10:15)

4.  MKS Łańcut            - UKS Żołynia     -2 : 0 (25:10, 25: 8)

5.  ZSTG Rakszawa      - LO Żołynia        -2 : 0 (25:17, 25:17)

6.  MKS Łańcut            - TKF Rakszawa  -3 : 0 (25:11, 25:22, 25:15)   

III.  Kolejność zajętych miejsc :        

            Dziewczęta :                                           Chłopcy :  

  1. MKS Łańcut       4 pkt.  -7:0                   1. II LO Łańcut       4 pkt.  -4:2
  2. TKF  Rakszawa  3 pkt   -2:3                   2. ZSTG Rakszawa 3 pkt.  -3:2
  3. UKS  Żołynia     2 pkt   -0:4                   3. LO Żołynia         2 pk-1:4                            

 

   VI. Zawodnicy  wyróżnieni :     

  1. Heliniak Aleksandra           -UKS  Żołynia
  2. Rybińska Aleksandra          -TKF Rakszawa
  3. Szkodzińska Gabriela         -TKF Rakszawa
  4. Podolec Julia`                     -UKS Łańcut
  5. Krajewska Jadwiga            -TKF  Rakszawa (najlepsza zawodniczka)
  6. Fryń Maciej                        -II LO Łańcut (najlepszy zawodnik)
  7. Leja Aleksander                  -LO Żołynia
  8. Cisek Mariusz                    -ZSTG Rakszawa
  9. Skoczylas Konrad              -ZSTG Rakszawa                                                     

 

sponsorzy, donators
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających