Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Memoriał im. J. Gondeli
MG SP 1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

MG SP 2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

MG SP 3

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Pierwszy dzień Turnieju Piłki Siatkowej o Memoriał im. Józefa Gondeli
autor: J. Jabłński
2018-02-16 21:21:50

W dniu 16 lutego 2018 r. w ramach  Turnieju Piłki Siatkowej o Memoriał im. Józefa Gondeli miała miejsce rywalizacja w mini siatkówce drużyn reprezentujach szkoły podstawowe z terenu Gminy Rakszawa . W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawoch SP1, SP2,SP 3 i SP Wydrze w kategoriach dziewcząt i chłopców. Turniej wygrały drużyny dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej NR 1 w Rakszawie.

Szczegółowe wyniki rozgrywek:


WYNIKI TURNIEJU MINI SIATKÓWKI dla SP

                   XXVIII  MEMORIAŁ  im. JÓZEFA  GONDELI

                   ZSTG  RAKSZAWA  - dnia 16 lutego 2018 r. 

 

        I.  Turniej mini siatkówki dla dziewcząt:

1. SP 1 R-wa  -SP 3 R-wa                 -2:0      (25:0,  25:12)

2. SP 2 R-wa  -SP Wydrze                -0:2      (17:25,13:25)

3. SP 3 R-wa  -SP 2 R-wa                 -2:0      (25:21,25:11) 

4. SP Wydrze -SP 1 R-wa                 -2:1      (16:25,25:17,15:17)   

5. SP 3 R-wa  -SP Wydrze                -0:2      ( 7:25,21:25)  

6. SP 1 R-wa  -SP 2 R-wa                 -2:0      (25:10,25:17) 

           

  1. Turniej mini siatkówki dla chłopców:

1. SP 2 R-wa  -SP Wydrze                -0:2      (19:25,21:25)

2. SP 1 R-wa  -SP 3 R-wa                 -2:0      (25: 7, 25:15)

3. SP Wydrze -SP 1 R-wa                 -0:2      (19:25,14:25)

4. SP 2 R-wa  -SP 3 R-wa                 -2:1      (22:25,25:15,15:5)

5. SP 1 R-wa  -SP 2 R-wa                 -2:1      (25:10,20:25,15:7)

6. SP Wydrze -SP 3 R-wa                 -2:1      (25:18,17:25,15:5)

 

            III.  Tabela końcowa zawodów:

                        Dziewczęta:                           Chłopcy:

  1. SP 1 Rakszawa     -6 pkt.  6:1     1. SP1 Rakszawa       -6 pkt. 6:1
  2. SP Wydrze            -5 pkt.  5:2     2. SP Wydrze             -5 pkt. 4:3
  3. SP 3 Rakszawa     -4 pkt.  2:4     3. SP 2 Rakszawa      -4 pkt. 3:5
  4. SP 2 Rakszawa     -3 pkt.  0:6     4. SP 3 Rakszawa      -3 pkt. 2:6
  5.  
    1. Zawodnicy wyróżnieni dodatkowymi dyplomami:
    2. Gujda Amelia       -SP 1 R-wa
    3. Białas Joanna        -SP 2 R-wa
    4. Sowa Klaudia       -SP Wydrze
    5. Piwińska Nikola   -SP 3 R-wa    
    6. Wawrzaszek Izabela - najmłodsza
    7. Król Patryk           -SP 1 R-wa
    8. Wojak Bartłomiej   -SP 1 R-wa
    9. Guzy Maksymilian -SP Wydrze 
    10. Wawrzaszek Patryk  -SP 2 R-wa
    11. Rejman Kacper -SP 3 R-wa

Zawody  przebiegły  w miłej i przyjacielskiej atmosferze ! 

       Opracował: Jan Jabłoński -GOS

                       

sponsorzy, donators
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających