Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Sport Szkolny Gminy Rakszawa - Szkoły Podstawowe
Turniej 12-04 1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Turniej 12-04 2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Turniej najmłodszych siatkarzy
autor: admin
2014-04-12 18:32:40

W dniu w 12 kwietnia 2014 r. odbył się turniej dla dzieci z klas I-III które na codzień trenują w sekacjach prowadzonych przez Piotra Babiarza.


W turnieju  zorganizowanym przez TKF wzięło udział 28 dzieci z terenu Rakszawy (14) i Łańcuta (14). Dzieci trenują w sekcji młodzieżowej TKF Rakszawa i w sekcji prowadzonej na terenie Łańcuta przez mgr Piotra Babiarza.

Najmłodsi adepci siatkówki rywalizowali w zespołach składających się z dwóch zawodników wg zasad określonych dla tej grupy wiekowej. Po zaciętych i emocjonujacych spotkaniach turniej wygrali: Piotr Jaźwa i Mikołaj Płowy z Łańcuta. Drugie miejsce przpadło, Adrianowi Kucy i  Sewerynowi Mazanek z Rakszawy,  a trzecie  Hubertowi Leja i Tomaszowi Wojak także z Rakszawy.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze. Dzieci dopingowala liczna grupa kibiców wsród której dominowali rodzice uczestników turnieju.

Graulujemy uczestnikom turnieju osiagnietych wyników i sportowej postawy.

Turniej zorganizowała Zarząd TKF, a organizacyjnie nad całością sportowej rywalizacji czuwał Piotr Babiarz.

 

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających