Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Sport Szkolny Gminy Rakszawa - Szkoły Podstawowe
SP -09-2018

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Z Kroniki Sportu Szkolnego Nr 2 / IX - 2018 r.
autor: admin
2018-10-03 17:57:43

Kilka miejsc medalowych dla rakszawskiej młodzieży Lekkiej Atletyce ! 

Dnia 22 września 2018 r. (piątek) w Białobrzegach odbyły się Gminne i Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA Dziewcząt i Chłopców dla uczniów klas VII, VIII SP i III kl. Gimnazjum w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej W tych zawodach wzięło udział 145 uczniów (68 dziewcząt i 77 chłopców)  z 15 szkół podstawowych i z gimnazjów powiatu łańcuckiego.( Gminę Rakszawa reprezentowały: SP Nr1, SP Nr 2 i SP Wydrze) Przeprowadzono 14 konkurencji lekkoatletycznych zgodnie z Kalendarzem PW SZS w Rzeszowie.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw w LA  w Gminie Rakszawa:


  1. Bieg na 100 m dziewcząt i chłopców:
  2. Kus Izabela                        SP 1 R-wa    -15,76 s
  3. Matuła Patrycja                  SP 1 R-wa    -15,88 s          

…………………………………………………………….

  1. Bolesławski Jakub            SP 1 R-wa      -13,09 s
  2. Marcinek Mateusz            SP 1 R-wa      -13,18 s
  3. Dyrda Mateusz                SP 1 R-wa      -13,20 s
  4. Urban Kamil                     SP Wydrze     -14,27 s
    1. Skok w dal  dziewcząt i chłopców:
    2. Haładyj  Sara                   SP 2 R-wa      -4,31 m (II m. powiat)
    3. Kukla Kamila                   SP 2 R-wa      -4,17 m (III m. powiat)

…………………………………………………………

  1. Wawro Gabriel                 SP Wydrze     -4,08 m
  2. Guzy Maksymilian           SP Wydrze     -4,01 m
    1. Bieg na 300 m dziewcząt i chłopców:
    2. Frączek Karolina              SP 1 R-wa      -53,29 s ( II m. powiat)
    3. Natalia Pelc                      SP 1 R-wa      -55,97 s

…………………………………………………………

  1. Noworol Patryk               SP 1 R-wa      -44,52 s
  2. Buszta  Dawid                 SP 1 R-wa      -46,54 s
  3. Stopyra Amadeusz           SP Wydrze     -48,17 s
  4. Leja  Hubert                     SP 1 R-wa      -48,65 s
    1. Bieg długi: 600 m dziewcząt i 1000 m chłopów:
    2. Gujda Amelia                   SP 1 R-wa     
    3. Kłoś Arleta                       SP 1 R-wa

…………………………………………………………

  1. Buszta  Patryk                  SP 1 R-wa
  2. Król Patryk                      SP 1 R-wa     
  3. Stopyra Konrad               SP Wydrze
    1. Sztafeta 4 x 100 m chłopców:
    2. SP 1 Rakszawa                -53,78 s           ( III m. powiat)
    3. SP Wydrze                       -1:00,61 s

Za zajęcie I, II i III miejsca najlepsi otrzymali dyplomy ufundowane przez TKF Rakszawa.

 Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

                             Opracował: Jan Jabłoński -Gminny Organizator Sportu

sponsorzy, donators
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających