Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Sport Szkolny Gminy Rakszawa - Szkoły Podstawowe
SP 19-09-2018

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Z Kroniki Sportu Szkolnego Nr 1 / IX - 2018 r.Dobre wyniki uczniów SP Nr1 i SP Wydrze w Gminnej i Powiatowej Lekkiej Atletyce !
autor: admin
2018-10-12 22:10:21

W dniu 19 września 2018 r. (środa) na obiektach Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Białobrzegach odbyły się Gminne i Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa SZS w LA Dziewcząt i Chłopców dla uczniów klas V i VI w kategorii Igrzyska Dzieci -ID. W tych zawodach wzięło udział 131 uczniów (67 dziewczynek i 64 chłopców)  z 15 szkół podstawowych powiatu łańcuckiego.( Gminę Rakszawa reprezentowały: SP Nr 1 i SP Wydrze) Przeprowadzono 8 konkurencji lekkoatletycznych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg długi dla dziewcząt i chłopców.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw w LA w Gminie Rakszawa:


  1. Bieg na 60 m dziewcząt i chłopców:
  2. Dudek Agnieszka            SP 1 R-wa      -9,66 s
  3. Sroczyk Oliwia                SP 1 R-wa      -9,90 s

…………………………………………………………….

  1. Kłoś Norbert                    SP 1 R-wa      -8,95 s ( III m. powiat)
  2. Sroczyk Igor                    SP 1 R-wa      -10,02 s
  3. Pelc Dawid                      SP Wydrze     -10,18 s
    1. Skok w dal  dziewcząt i chłopców:

Nosek  Karolina                     SP 1 R-wa      -3,72 m (III m. powiat)

  1. Babiarz Maja                    SP 1 R-wa      -3,45 m

…………………………………………………………

  1. Wojak Bartłomiej            SP 1 R-wa      -4,16 m (II m. powiat)
  2. Wargan Kornelisz            SP 1 R-wa
    1. Rzut piłeczką palantową dziewcząt i chłopców:
    2. Stopyra Martyna              SP Wydrze     -30,60 m ( III m. powiat)
    3. Sierżęga  Małgorzata        SP Wydrze     -29,90 m
    4. Panek Julia                       SP 1 R-wa      -23,50 m

…………………………………………………………

  1. Sobuś Dawid                   SP 1 R-wa      -43,70 m
  2. Nazarko Konrad              SP 1 R-wa      -39,50 m
  3. Kłosowski Adam             SP 1 R-wa      -38,00 m
  4. Wawrzaszek  Filip            SP Wydrze     -34,20 m
    1. Bieg długi: 600 m dziewcząt i 1000 m chłopów:
    2. Stopyra Karolina              SP Wydrze     -2:08,58 s (II m. powiat)
    3. Frączek Katarzyna           SP 1 R-wa      -2:15,28 s
    4. Kościółek Paula               SP 1 R-wa      -2:16,58 s
    5. Panek Aleksandra                        SP 1 R-wa      -2:16,58 s

…………………………………………………………

  1. Stopyra Dawid                 SP Wydrze     -4:05,73 s
  2. Piwiński  Kacper              SP  Wydrze    -4:09,14 s
  3. Kuźniar  Adam                SP 1 R-wa      -4:09,60 s

 

Za zajęcie I, II i III miejsca najlepsi otrzymali dyplomy ufundowane przez TKF Rakszawa.

Gratulujemy młodym sportowcom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

                             Opracował: Jan Jabłoński -Gminny Organizator Sportu

sponsorzy, donators
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających