Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Stowarzyszenie
Opłatek 2017-1

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Spotkanie opłatkowe w TKF
autor: Monika Dec , foto Alcja Dec
2017-01-07 17:36:18

 5 stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie  świąteczno – noworoczne Towarzystwa Kultury Fizycznej w Rakszawie. Był to pretekst do podziękowania wszystkim osobom, które tworzą lub wspierają stowarzyszenie czyli: sponsorom, członkom klubu, zawodniczkom i zawodnikom oraz lokalnym sympatykom piłki siatkowej.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Prezesem TKF Eugeniuszem Boho oraz obejrzenia zdjęć z tej ważnej dla klubu uroczystości.


„Nasz klub ciągle się rozwija” – noworoczny wywiad z prezesem TKF – u Eugeniuszem Boho

 Koniec roku zawsze sprzyja podsumowaniom oraz formowaniom nowych planów na przyszłość. Przy okazji wigilii TKF-u udało nam się porozmawiać z prezesem klubu panem Eugeniuszem Boho. Ocenił on miniony rok działalności klubu a także, opowiedział jakie są jakiego cele na najbliższą przyszłość.

Działalność TKF-u w 2016 roku

Rok 2016 dla klubu TKF Rakszawa był bardzo smutny, gdyż 30 października 2016 roku zmarł nasz kolega Włodzimierz Maciuła. Był naszym wieloletnim pracownikiem, zajmował się organizacją sportu w szkołach podstawowych na terenie gminy Rakszawa. Poza tym, zespół w sezonie 2015/2016 zajął V  miejsce, do IV miejsca brakło nam jednego seta. Nasz klub ciągle się rozwija. Nasze dziewczyny od września grają w amatorskiej lidze. Robią postępy. Myślę, że w najbliższym czasie, mam nadzieję że w tym sezonie 2017/2018 wystąpią już w III lidze. Wszystkie założenia organizacyjne przez zarząd w roku 2016 zostały wykonane. Bardzo dobrze funkcjonuje już od lat Amatorska Liga Siatkówki. Co roku przybywa nam zespołów, a co najciekawsze zespoły prezentują coraz wyższy poziom siatkarski. W to jest zaangażowana cała nasza miejscowość. Klub prowadzi także dwie sekcje młodzieżowe. Mamy zajęcia ze szkołą podstawową -  klasami IV-VI. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, prowadzi je Piotr Babiarz i mamy też zajęcia w gimnazjum – prowadzi je Bartosz Boho.

TKF Anilana Rakszawa w sezonie 2016/2017

W tym sezonie zespół grający w III lidze zajmuje na koniec roku 2016  IV miejsce. Ogólnie, można powiedzieć, że założenia, które mieliśmy przed sezonem zespół wypełnił, gdyż naszym celem jest być w pierwszej czwórce po rundzie zasadniczej, a później powalczymy i zobaczymy co się wydarzy. Aczkolwiek, liga jest wyrównana. Zwycięstwo zależy od dyspozycji dnia zespołu.

Cele i marzenia na 2017 rok

Moim marzeniem jest,  aby dziewczyny wystartowały w III lidze podkarpackiej i poza tym była II drużyna zgłoszona do rozgrywek Podkarpackiej Ligii Siatkówki czyli mam na myśli IV ligę. Jeśli byśmy utrzymali to wszystko na tym poziomie i zgłosili te dwie drużyny do rozgrywek ligowych, myślę że  to byłby sukces klubu. Gdyż, byłyby trzy drużyny grające w Podkarpackiej Lidze Siatkówki.

Rozmawiała Monika Dec


Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad E. Boho -Podsumowanie roku 2016

Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad E. Boho- udział w rozgrywkach III ligi

Posłuchaj:

Pobierz: Wywiad E. Boho - cele działalności w 2017 r.
Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających