Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

Rakszawska Liga Siatkówki
finał RLS 2

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Rakszawska Liga Siatkówki 2014 –podsumowanie
autor: admin
2014-12-22 15:20:48

W dniu 21 grudnia 2014r. zakończyła się kolejna edycja Rakszawskiej Ligi Siatkówki.Po raz drugi z rzędu Rakszawską Ligę Siatkówki wygrała drużyna Sexi Boys  występująca w składzie:


1.Arkadiusz Cisek

 2. Dawid Urban

 3. Wojciech Walawender

 4. Wojciech Czech

 5. Radosław Kuca

 6. Jakub Benedyk

7. Marcin Pudło

 8. Łukasz Foryt

 9. Marcin Dudek

Oficjalne zakończenie zawodów odbyło się bezpośrednio po spotkaniu finałowym.

Drużyny które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały pamiątkowe medale , natomiast wszystkie startujące drużyny otrzymały dyplomy. Dekoracji  zwycięzców  dokonali:

Pan Paweł Przybyło – Przewodniczący Rady Gminy w Rakszawie

Pan  Piotr Dudek- sędzia międzynarodowy piłki siatkowej

Pan  Andrzej  Kuca – prezes firmy ITS

Pan  Eugeniusz Boho – Prezes TKF-u

Amatorska liga siatkówki funkcjonuje od  momentu powstania TKF-u w 2007r.  W tym czasie miał ona różne formuły. Funkcjonowała jako liga powiatowa , dzielnicowa a obecnie   jako liga drużyn amatorskich z terenu gminy Rakszawa.

W tym roku do ligi zgłosiło się 9 drużyn , łącznie   92 zawodników.  Rozgrywki rozpoczęły się 12 października i trwały przez 11 tygodni.  Rozegrano łącznie 48 spotkań w 12 terminach w których zostało rozegranych 111 setów. 1 spotkanie zakończyło się walkowerem z powodu zdekompletowania jednej z drużyn. Spotkania sędziowali panowie Włodzimierz Maciuła i Eugeniusz  Boho ,oraz pomagali jako II sędzia zawodnicy z drużyn biorących udział w turnieju. Sekretariat zawodów obsługiwał Marek Kuraś i członkowie zarządu TKF.

Najstarsza drużyną w turnieju była drużyna Oldboys  z najstarszym zawodnikiem w wieku 53 lat, najmłodszą Publiczne Gimnazjum w Rakszawie gdzie  grali zawodnicy w wieku 14- 15 lat.

Dziękujemy wszystkim startującym zawodnikom za sportową postawę i zapraszamy za rok na kolejną edycję RLS.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających