Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka
TKF ITS Anilana Rakszawa gra o II ligę - 1 Turniej Finałowy III ligi - Racławówka
autor: Monika Dec
2013-03-09 14:58:14

W pierwszym meczu pierwszego turnieju nasza drużyna pokonała SST Lubczę Racławówka 3:0.

Oto co po spotkaniu powiedział trener naszej drużyny Paweł Przybyło.

Pierwszy mecz turnieju finałowego w Racławówce z SST Lubczą Racławówka wygrany dla Rakszawy 3:0. Pierwsze dwa sety bardzo dobra gra, dobre wejścia zawodników rezerwowych. Spokojne zwycięstwa. Trzeci set to przebudzenie gospodarzy. Skończył się wynikiem 28 : 26 dla nas. Najważniejsze, że na naszym koncie są trzy punkty!