Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka
TKF ITS Anilana Rakszawa gra o II ligę - 1 Turniej Finałowy III ligi - Racławówka 2 mecz
autor: Monika dec
2013-03-09 23:47:48

Porażka Anilany w meczu z Sanokiem!

Anilana rozpoczęła dzisiaj walkę o II ligę. W pierwszym spotkaniu bez problemu poradziła sobie z Lubczą Racławówka, wygrywając spotkanie 3:0. Niestety, nasza drużyna po zaciętej walce nie dała rady TSV Mansardowi Sanok i przegrała mecz 2:3. Warto, jednak podkreślić, dobrą postawę całego zespołu. Oto co po spotkaniu powiedział trener TKF ITS Anilany Paweł Przybyło:

Drugi mecz finałów trzeciej ligi graliśmy z Jasłem. Przegrywamy 2:3. Bardzo wyrównany zacięty mecz.  Pierwszy set wygrała drużyna z Sanoka, drugi set wygraliśmy my, później znowu wygrała drużyna z Sanoka, potem znowu my. No i tie – breaka niestety przegraliśmy. Wyrównany mecz. Z jednej i z drugiej strony poprzeczka była bardzo wysoko postawiona. Niestety, nie udało nam się wygrać, ale cały czas jesteśmy w grz. Mamy nadzieję, że uda nam się rewanż za dwa tygodnie w Sanoku.

Jesteśmy po pierwszym dniu pierwszego turnieju finałowego trzeciej ligi. Oto wyniki spotkań:

LUBCZA Racławówka - ANILANA Rakszawa 0:3  (22-25, 16-25, 26-28)

MANSARD Sanok - MOSiR Jasło 3:0  (25-15, 25-19, 26-24)

MANSARD Sanok - ANILANA Rakszawa 3:2 (25-21, 20-25, 25-23, 23-25, 15-12)

LUBCZA Racławówka - MOSiR Jasło    3:0 (31:29, 28:26, 25:19)