Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka
Udział w turnieju w Błażowej
autor: admin
2013-04-28 23:23:48

W ostatni weekend  KS Klima Błażowa zorganizował memoriał imienia Józefa Rewera – sympatyka sportu, a w szczególności piłki siatkowej. Oprócz gospodarza wzięły w nim udział dwa zespoły: drugoligowe KS Błękitni Ropczyce oraz TKF Anilana Rakszawa.


Turniej miał charakter rekreacyjny. Wszystkie zespoły miały za sobą długie i ciężkie sezony, dlatego tym razem wstrzymamy się od oceny poziomu rozgrywek.  Odnotujemy jednak, że wicemistrz III Ligii TKF Anilana Rakszawa poniosła w turnieju dwie porażki (obie 1:2). Wynik nie oddaje jednak wartości naszego zespołu i nie należy traktować go jako porażkę czy zły prognostyk przed kolejnym sezonem.

Pomimo, sportowego niepowodzenia nasza drużyna wyjechała z Błażowej z bardzo dobrymi wspomnieniami. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować organizatorom za możliwość wzięcia udziału w turnieju oraz za doskonałą atmosferę!

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających