Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Cenne zwyciestwo Anilany
autor: admin
2013-11-10 11:00:36

Po zacietym pięciosetowym spotkaniu Anilana odniosła zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu pokonując AZS UR Rzeszów.

Po łatwym wygraniu dwóch pierwszych setów wydawało się że następny set jest tylko formalnością. Niestety w trzecim secie akademicy zdolali przchylić szalę zwyciestwa na swoja stronę. W czwartym secie to akademicy zdecydowanie dominowali. Losy zwyciestwa rozstrzygały sie w tie- braku,  który wygrała na przewgi Anilana do 19 i mogła sie cieszyć ze zwycięstwa w spotkaniu. Zdobyte 2 pkt.   pozowliły awansowć Anilanie  na trzecie miejsce w tabeli.

AZS UR Rzeszów - TKF ITS Anilana Rakszawa 2:3 (19:25, 23:25, 27:25, 25:20, 19:21)

Składy drużyny:

TKF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M (12 pkt  zdobytych), Boho B (11), Winiarski G (13), Kania D (2), Świątoniowski P. (17), Babiarz P (14), Cisek T (2), Świątonowski T (10), Radomski A, Skoczylas M,