Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Przegrana Anilany
autor: admin
2013-11-30 22:15:44

W tym sezonie wszystkie pojedynki w swojej hali Anilana rozstrzyga po 5 setach. Podobnie było i tym razem.  Niestety ze szczęśliwym finałem 3:2 dla gości LKS Głogovia Głogów.

Przebieg spotkania :
Set 1
Anilana rozpoczęła w składzie: Winiarski G, Babiarz P, Kania D, Podło M, Boho B, Wilczek G oraz libero Szydło M.
Set bardzo zacięty i wyrównany.  W końcówce seta po dobrych zagrywkach G. Wilczka gospodarze wyszli na  nieznaczne prowadzenie 22:21 . Od tego momentu  grała już tylko Anilana zdobywając kolejne 3 pkty i wygrywając seta do 21.
Set 2
Przebieg seta podobny do pierwszego. Wyrównana gra do stanu 19:19. Przy stanie 4:7  urazu doznał kapitan Anilany  i zszedł z boiska. Kontuzja okazała się niezbyt groźna i G. Winiarski powrócił do gry przy stanie 19:21. Końcówka seta  to dominacja gości którzy wygrywają seta do 21.
Set 3
Wyrównana gra do stanu  16: 16.  W końcówce Anilana zdobywa lekka przewagę prowadząc odpowiednio 19:16, 22:19 , 23:21 . Set kończy się wygrana gospodarzy  do 22.
Set 4.
Po wyrównanym początku seta goście wychodzą na prowadzenie 15:10. Terner Boho bierze czas dla Anilany. Przynosi to pozytywny skutek i gospodarze zaczynają odrabiać straty doprowadzając do stanu 15:17. Kolejny czas tym razem dla Głogovi. Tym razem to Głogovia ponownie odskakuje do stanu 18:15 i 22:18.  Końcówka to kolejny „zryw” Anilany  która po dobrych zagrywkach Winiarskiego doprowadza do stanu  21:22 i 23:22. Niestety końcowe piłki należały  do Głogovi, która wygrywa seta do 23.
Set 5
W I części seta Anilana uzyskuje nieznaczne prowadzenie  5:2,  7:5.  Niestety po kilku błędach Anilany to  gości prowadzą przy zmianie  stron 8:7.  Do stanu 11:11 gra toczy się pkt za pkt. W końcówce Anilana uzyskuje prowadzenie 13:11 i 14:12. W tym momencie wydawało się że rozstrzygniecie jest formalnością , a zdobycie 1 pkt kwestią czasu stało się coś  niedobrego w szeregach gospodarzy.  Głogovia doprowadza do stanu 14:14  i obejmuje prowadzenie 14:15. Po dramatycznej końcówce set kończy się wygraną Głogovi 18:16.

Mecz trwał 125 minut i dostarczył sporo emocji. Spotkały się dwie drużyny prezentujące podobny poziom  i styl gry.  Szkoda straconych pkt. bowiem przy większej koncentracji Anilana mogła spotkanie rozstrzygnąć na swoja korzyść.  Mamy nadzieję że w dalszej części rozgrywek  druzyna będzie popełniać mniej błędów i będziemy  mogli się cieszyć z kolejnych zwycięstw.
TKF ITS Anilana Rakszawa- LKS Głogovia Głogóww setach 25:21, 21:25, 25:22, 23:25 16:18
Składy drużyn:
TKF ITS Anilana Rakszawa: Winiarski G. (14 pkt zdobytych), Babiarz P. (7), Kania D.(6), Wilczek G. (8), Boho B. (19), Cisek T (9), Swiątoniowski T (9), Cisek M, szydło M (libero) oraz Skoczylas K, Radomski A,

LKS Głogovia Głogów : Warzocha K, Godek R, Madej M, Skarbowski M, Środa T,Dziadosz P, Męczyński A, Gaweł M, Koniuszewski K, Kogut L Marć P, Kozub P (libero)