Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Udana inauguracja w III lidze
autor: Monika Dec
2012-10-07 00:49:25

Mecz pomiędzy TKF ITS  Anilaną a SKS-em Dukla zainaugurował I rundę rozgrywek III Ligii Mężczyzn w sezonie 2012/2013. Rakszawska drużyna broniąca mistrzowski tytuł rozpoczęła w składzie: Grzegorz  Wilczek , Bartosz Boho , Piotr Babiarz , Marcin Ziarnik, Michał Bliski i Kamil Kozłowski.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Pomimo , tego że w połowie seta goście z Dukli uzyskali kilkupunktową przewagę to drużyna  z Rakszawy doprowadziła do emocjonującej końcówki. Ostatecznie set zakończył się jednak zwycięstwem SKS – u Dukla (28 – 26).

Drugi set również rozpoczął się od wyrównanej walki obu zespołów. Prym wiodła jednak drużyna z Rakszawy , która szybko osiągnęła kilkupunktowe prowadzenie. Anilana uskrzydlona dopingiem publiczności ani przez moment nie oddała zasłużonej przewagi i pewnie wygrała drugiego seta.

Pierwsza połowa trzeciego seta należała do SKS-u Dukla. Szybko osiągnęli kilkupunktową przewagę nad Anilaną.  Jednak , po emocjonującej walce to Rakszawski team osiągnął prowadzenie i pewnie wygrał seta (25:16).

Obie drużyny rozpoczęły czwartego seta w bojowych nastrojach. W pierwszej części seta to  Anilana miała kilkupunktową przewagę. Goście wyrównali jednak do stanu 17:17. Wtedy , walka rozpoczęła się od nowa. Zawodnicy z Rakszawy nie stracili jednak zimnej krwi i wygrali czwartego seta (25:21) oraz całe spotkanie (3:1).

Drużyna z Rakszawy rozpoczęła nowy sezon od zwycięstwa. Czy w kolejne spotkania również okażą się sukcesem? Przekonamy się wkrótce. Najbliższe z SPAR –em Głogovia Głogów Małopolski już 13 października o 18.00 na hali sportowej ZSTG w Rakszawie.

TKF ITS Anilana Rakszawa – SKS Dukla  3:1 w setach (26:28, 25:17, 25:16, 25:21)

Skład ITS Anilaa Rakszawa: Grzegorz  Wilczek , Bartosz Boho , Piotr Babiarz , Marcin Ziarnik, Michał Bliski i Kamil Kozłowski, Mirosław Sowa, Rafał Koziarz, Michał Makowiec, Dawid Kania, Michał Szydło.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających