Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992
sponsorzy, donators

I liga podkarpacka
zawodnicy 2014/2015

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Anilana przed sezonem 2014/2015!
autor: Monika Dec
2014-09-29 20:49:35

Rakszawskich sympatyków siatkówki już wkrótce czekają nie lada emocje. W najbliższą sobotę walkę w III lidze rozpoczyna  zespół Anilany, który na wyjeździe zmierzy się z AKS - em Rzeszów. 


Anilana jest już w finalnej fazie przygotowań do rundy zimowej rozgrywek. Aktualnie drużyna pracuje nad zgraniem oraz poszczególnymi elementami gry.
W sobotę (27.09.2014) Anilana wzięła udział  w turnieju  towarzyskim . Nasz zespół wygrał z czwartoligową UKS Kępą Mosir Dębicą 3:0 i przegrał z trzecioligową UKS Tęczą Sedziszów Małopolski 1:2. Pomimo, małego potknięcia trener jest zadowolony z postawy zawodników na boisku, tym bardziej, że turniej został potraktowany szkoleniowo.  W tym tygodniu  drużyna rozegra jeszcze dwa spotkania, które pozwolą  na lepsze zgranie przed meczem o punkty.
Przed nowym sezonem drużynie nie brakuje jednak zmartwień. Przede wszystkim są one związane z odejściem kluczowych zawodników do AZS URz  (Boho B , Cisek T) . Sprawia to, że na parę chwil przed rozpoczęciem sezonu trener nie  ma jeszcze pewnego składu wyjściowego na sobotni mecz. Do drużyny wrócił Piotr Sroczyk. Będzie  on zarazem II trenerem jak i zawodnikiem  (rozgrywającym).
Warto podkreślić, że w tym sezonie   Anilana będzie  się składać się    ze swoich wychowanków. Trener E. Boho  nie stawia  przed drużyną  konkretnych celów , poza utrzymaniem się  w III lidze.  Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby podobnie jak w poprzednich edycjach  Anilana    była jednym z ich czołowych zespołów III ligi. Dużo zależy zarówno od fizycznego przygotowania jak i od psychiki zawodników. Mamy nadzieje, że   zawodnicy szybko uporają się ze stresem, który wydaje się być nieodłącznym elementem  pierwszych spotkań w rozgrywkach.
Liczymy, że ta jesień będzie pełna pozytywnych siatkarskich emocji w naszej miejscowości.
Mecze u siebie rozgrywane będą w soboty o godz. 1800.
Przy okazji zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będą się pojawiać najświeższe newsy oraz galerie zdjęć.

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających