Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Cenne zwycięstwo Anilany
autor: admin
2014-10-26 10:51:50

Anilana wreszcie zagrała na dobrym poziomie  i odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie 2014/15 pokonując SST Lubczę Racławówka 3:1

Anilana słabo rozpoczęła mecz  przegrywając pierwszego seta do 20. Następne partie spotkania stały pod znakiem dominacji gospodarzy . Zawd nicy Anilany rozegrali jak dotychczas najlepsze sety pokonując w każdym z nich zdecydowanie dużynę Racławówki. Kapitalne spotkanie rozegrał kapitan Anilany Grzegorz Winiarski grający w tym spotkaniu na pozycji atakującego. Cała drużyna zsłużyła na pochwałę za dobra grę i zdobycie cennych 3 pkt.

TKF ITS Anilana Rakszawa -SST Lubcza Racławówka 3:1 w setach 20:25, 25:20 25:16, 25:21

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa :Pudło M, Winiarski G, Kania D, Świątoniowski T, Cieśla G, Wilczek G, Szydło M (libero) oraz  Krzyżak M,Sroczyk P, Bardian B, Cisek Mateusz, Cisek M

SST Lubcza Racławówka:Fedko P,Masłwski P,Kąkol J,Bobak P,Hołobut M, Ziarnik M,Bryliński M,Kusnierz S, Niedzielski R ,Tereszewicz A, Świst M, Szałach B.