Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Kolejna porażka Anilany
autor: admin
2014-11-15 23:04:01

Anilana po zaciętym i ciekawym spotkaniu uległa drużynie KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec 0:3

Obie drużyny w pierwszych wyrównanych  setach stworzyły bardzo ciekawe widowisko. Szybka zdecydowana gra z obu stron niestety dla Anilany sety zakończone minimalną porażką.  Trzeci set to już wyraźna przewaga Neobusa. Silna i precyzyjna zagrywka stwarzała naszym zawodnikom dużo problemów.  Kluczem do zwycięstwa  drużyny gości była dobra zagrywka, czego zabrakło w wykonaniu naszych zawodników.

TKF ITS Anilana Rakszawa - KS SMS NEOBUS RAF-MAR Niebylec 0:3 (23:25, 26:28, 21:25)

Skład Anilany

TKF ITS Anilana Rakszawa :Pudło M, Winiarski G, Kania D, Świątoniowski T, Cieśla G, Wilczek G, Szydło M (libero) oraz  Krzyżak M,Sroczyk P, Bardian B, Cisek Mateusz, Cisek M

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających