Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

Udany wyjazd siatkarzy Anilany do Jasła
autor: admin
2014-11-22 21:38:18

Siatkarze Anilany wywalczyli cenne 3 pkt wygrywając z  MKS MOSiR Jasło 3:1.

Anilana rozegrała dobre spotkanie. Pierwszy set wygrany na przewagi po wyrównanej grze. W drugim secie widoczna była wyraźna dominacja naszych siatkarzy którzy wygrali pewnie do 19. Przegrany 3 set był wynikiem rozprężenia które nastąpiło po wygraniu 2 pierwszych setów. W czwartym secie spokojna i konsekwęentna gra pozwoliła na wygranie spotkania. Na wyróżnienie zasługują:rozgrywający Dawida Kani oraz środkowi Marcin  Pudło i  Grzegorz  Wilczek.
MKS MOSiR Jasło     -    TKF ITS Anilana Rakszawa     1:3 (24:26, 17:25, 25:19, 19:25)
TKF ITS Anilana Rakszawa wystąpiła w składzie : Pudło M, Winiarski G, Kania D, Świątoniowski T,  Wilczek G, Babiarz P. Szydło M (libero) oraz  Krzyżak M, Sroczyk P, Bardian BCisek M. Cieśla G,

Valid HTML 4.01 Transitionalwersja 2.01 alpha | panel konfiguracji | strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających