Strona ta nie wykorzystuje ciasteczek i nie gromadzi informacji o przeglądających.
Możesz wesprzeć naszą działalność - przekaż 1% podatku - KRS 0000319992 - cztery zera 319992

kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Cenny punkt w meczu z liderem
autor: admin
2014-12-13 21:12:43

Licznie zgromadzeni widzowie w Rakszawskiej Hali  obejrzeli ciekawe i emocjonujące widowisko w wykonaniu siatkarzy Anilany i AKS V LO Rzeszów.  Spotkanie zakończyło się podziałem pkt, a z wygranej 3: 2 mogą się cieszyć siatkarze AKS –u.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już na początku pierwszego seta uzyskali 5 pkt przewagę prowadząc 10:5. Zryw gospodarzy w końcówce seta przy stanie  20:14 dla gości pozwolił jedynie na zmniejszenie  przewagi   do stanu 22 :19 dla AKS. Seta pewnie wygrywa AKS  25:22

Drugi set rozpoczyna  rewelacyjnie Anilana po serii precyzyjnych zagrywek gospodarze obejmują prowadzenie 7:3. Dalsza część seta to dobra gra Anilany która prowadzi już 14:10.  Wysokie prowadzenie  gospodarzy spowodowało trochę  dekoncentracji , którą wykorzystują siatkarze AKS  poprawiając swój bilans w secie do stanu  18: 22 dla Anilany. Końcówka seta to znów pewna gara gospodarzy i zwycięstwo w secie 25:20.

Trzeci set  przebiegał podobnie jak drugi , z ta różnica że Anilana już na początku objęła prowadzenie 5:0, które pewnie dowiozła do końca seta wygrywając 25:20.

Po dwóch rewelacyjnych setach przyszło wyraźne rozluźnienie i  w czwartym secie  po wyrównany początku to AKS   objął prowadzenie  12:8  które pewnie dowiózł do końca seta wygrywając  25:16.

Piaty set  to wyrównana gra z obu stron do stanu  7;7. Od tego momentu AKS  zdobywa   przewagę prowadząc  11:8 i 12:9.  Końcówka to znów fantastyczna gra Anilany która doprowadza do stanu 14:13. Niestety  nie udało się skończyć piłki „meczowej” co wykorzystują siatkarze AKS-u wygrywając seta 16:14.

Mecz wyrównany , rozgrywany w dobrym tempie, z dużą ilością ciekawych akcji na pewno zadowolił  licznie zgromadzonych kibiców. Siatkarze Anilany zasługują na duże brawa za to co pokazali w meczu.

TKF ITS Anilana Rakszawa – AKS V LO Rzeszów 2:3  (22:25, 25:20, 25:20 , 16:25, 14:16)

Składy drużyn:

TKF ITS Anilana Rakszawa: Pudło M, Winiarski G, Kania D,   Wilczek G, Babiarz P. Szydło M (libero) oraz  Krzyżak M, Sroczyk P, Bardian B,  Cisek M, Cisek Mateusz, Skoczylas K.

AKS V LO Rzeszów : Majkowski M, Kowalski M, Skomro G, Kawalec M, Kalina K, Błądziński T, Burnatowski J, Pasternak M, Szczęch R (libero)